Rezultati 2018

 

 

Srednješolsko tekmovanje ACM iz računalništva in informatike

 

 

 

 

V soboto, 24.3.2018, je na Institutu Jožef Stefan in Fakulteti za računalništvo in informatiko potekalo 13. državno tekmovanje ACM RTK, kjer so se srednješolke in srednješolci pomerili v znanju računalništva in informatike v eni izmed treh težavnostnih skupin ter se preizkusili tudi na tekmovanju v izdelavi spletnih aplikacij.

 

 

 

Rezultati 13. tekmovanja ACM v znanju računalništva

 

 

 

Prva skupina

 

Nagrada Priznanje Mesto Ime Letnik Šola Mentor Točke po nalogah Točke
skupaj
1 2 3 4 5
1 zlato 1 Job Petrovčič 2 Gimnazija Vič Marina Trost 20 18 20 14 20 92
1 zlato 2 Miha Zupan 3 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 20 15 19 19 17 90
2 zlato 3 Janez Koprivec 2 Gimnazija Vič Klemen Bajec 20 20 16 16 16 88
2 zlato 4 Miha Frangež 3 SERŠ Maribor Vida Motaln 19 20 17 12 19 87
3 srebrno 5 Leon Samotorčan 4 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 19 12 18 20 17 86
3 srebrno 6 Matej Pevec 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 19 20 16 10 20 85
3 srebrno 6 Gregor Bučar 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 18 19 20 8 20 85
  srebrno 8 Rok Štular 1 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 20 20 16 12 16 84
  srebrno 9 Žan Žnidar 2 Gimnazija Kranj Zdenka Vrbinc 20 20 11 12 20 83
  srebrno 9 Jan Zorko 3 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 20 20 13 10 20 83
  srebrno 9 Jonas Lasan 3 ŠC Kranj, Strokovna gimnazija Gašper Strniša 20 20 14 11 18 83
  srebrno 12 Aljaž Medič 2 ŠC Kranj, Strokovna gimnazija Gašper Strniša 19 20 19 12 12 82
  srebrno 12 Luka Železnik 3 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik 18 20 13 19 12 82
  srebrno 14 Peter Kosem 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 20 15 18 10 18 81
  srebrno 15 Martin Prelog 4 ŠC Kranj, STŠ Kranj Miha Baloh 20 17 16 10 17 80
  srebrno 16 Rok Šerak 4 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 20 20 18 8 12 78
  srebrno 16 Luka Peršolja 1 Gimnazija Vič Klemen Bajec 19 18 18 11 12 78
  srebrno 18 Mateja Žvegler 3 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 18 20 16 20 3 77
  srebrno 19 Gašper Pistotnik 3 ŠC Celje, Gimnazija Lava Karmen Kotnik 20 18 14 8 16 76
  srebrno 20 Luka Skeledžija 2 Gimnazija Vič Klemen Bajec 17 20 11 9 18 75
  srebrno 21 Gašper Irman 3 ŠC Velenje, ERŠ Miran Zevnik 15 15 16 14 14 74
  srebrno 22 Jakob Ocepek 2 Gimnazija Vič Marina Trost 18 19 12 12 12 73
  srebrno 23 Luka Laharnar 4 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 19 18 16 7 12 72
  srebrno 24 Luka Gole 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 20 5 18 10 18 71
  srebrno 24 Andrej Sušnik 4 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 19 19 14 7 12 71
  srebrno 24 Aleš Erjavec 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Danijela Erenda 20 15 10 6 20 71
  srebrno 27 Jan Hribar 3 Vegova Ljubljana Darjan Toth 19 20 15 5 11 70
  srebrno 28 Miha Meglič 2 ŠC Kranj, Strokovna gimnazija Gašper Strniša 20 20 0 9 20 69
  srebrno 28 Staš Horvat 2 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik 18 18 16 12 5 69
  srebrno 28 Jernej Domajnko 4 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik 20 20 17 2 10 69
  srebrno 28 Filip Štamcar 8 ZRI mentorji ZRI 19 15 10 10 15 69
  srebrno 28 Aleksander Piciga 2 Gimnazija Vič Klemen Bajec 20 18 9 2 20 69
  srebrno 28 Luka Maček 3 Vegova Ljubljana Marko Kastelic 18 20 8 15 8 69
  srebrno 34 Nik Tomažič 2 SERŠ Maribor Branko Potisk 19 20 12 6 11 68
  srebrno 34 Vid Kreča 3 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 19 20 13 11 5 68
  srebrno 36 Jaka Vrhovec 5 SŠ tehniških strok Šiška Peter Krebelj 19 18 15 5 10 67
  srebrno 36 Blaž Košir 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 17 16 14 12 8 67
  srebrno 36 Lucijan Semprimožnik 3 Prva gimnazija v Celju Luka Zlatečan 18 15 18 6 10 67
  srebrno 39 Urban Žiberna 3 Vegova Ljubljana Darjan Toth 18 5 15 7 19 64
  srebrno 39 Tadej Kraševec 4 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 17 18 0 9 20 64
  srebrno 39 Klemen Napast 4 SERŠ Maribor Slavko Nekrep 13 20 18 2 11 64
  srebrno 42 Tadej Strah 2 Gimnazija Vič Klemen Bajec 18 8 8 11 18 63
  srebrno 43 Jaka Šivavec 3 Gimnazija Bežigrad, mednarodna šola Gregor Anželj 18 0 20 12 12 62
  srebrno 43 Miha Marinko 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 18 3 16 20 5 62
  srebrno 45 Jan Hrastnik 2 Gimnazija Vič Klemen Bajec 17 19 12 6 7 61
  srebrno 45 Urh Robič 2 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Matej Tomc 18 17 0 11 15 61
  srebrno 45 Matic Koračin 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 18 10 10 15 8 61
  srebrno 45 Frenk Dragar 4 Prva gimnazija v Celju Luka Zlatečan 17 20 10 6 8 61
    49 Matevž Rom 4 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 17 15 16 6 5 59
    49 Andraž Pevcin 3 ŠC Celje, Gimnazija Lava Karmen Kotnik 20 15 1 8 15 59
    51 Iztok Bajcar 2 Gimnazija Vič Klemen Bajec 5 20 11 11 10 57
    52 Žan Koren Kern 3 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 10 20 7 9 9 55
    53 Matic Hrastelj 4 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 16 17 6 8 7 54
    54 Daniel Blažič 1 Gimnazija Vič Klemen Bajec 18 12 1 10 12 53
    54 Jakob Salmič 4 ŠC Kranj, STŠ Kranj Miha Baloh 5 20 13 10 5 53
    54 Juš Nirtič 3 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 5 0 19 19 10 53
    57 Sandi Pečečnik 3 ŠC Velenje, ERŠ Miran Zevnik 18 0 8 6 18 50
    58 Jure Pustoslemšek 4 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 15 12 15 0 5 47
    58 Mark Mihelič 1 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 17 5 12 8 5 47
    60 Anže Vidmar 2 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 20 8 2 15 1 46
    61 Jan Alojz Gačnik 4 SERŠ Maribor Slavko Nekrep 19 8 8 8 2 45
    62 Marko Kovačič 4 SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šola Tadej Trinko 10 18 10 0 5 43
    62 Tadej Zorman 5 SŠ tehniških strok Šiška Boris Ribaš 5 15 3 8 12 43
    64 Žan Ostrožnik 4 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 15 5 14 3 5 42
    64 Klemen Šuštar 2 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 18 12 8 3 1 42
    66 Benjamin Steiner 5 SŠ tehniških strok Šiška Maruša Perič Vučko 16 16 0 6 1 39
    66 Leon Dolničar 1 ZRI mentorji ZRI 5 3 7 18 6 39
    68 Blaž Matija Samotorčan 1 Gimnazija Vič Klemen Bajec 5 5 14 10 3 37
    69 Matic Frol 3 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 5 5 11 11 3 35
    70 Pia Golob 2 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik 15 8 5 6 0 34
    70 Sara Veber 4 Gimnazija Poljane Boštjan Žnidaršič 10 5 9 10 0 34
    72 Klemen Hercog 4 SERŠ Maribor Slavko Nekrep 6 5 11 8 2 32
    72 Igor Kepe 4 SERŠ Maribor Vida Motaln 14 0 6 2 10 32
    72 Jani Suban 4 STŠ Koper Andrej Florjančič 0 8 16 0 8 32
    72 Žiga Pirc 3 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 2 19 2 9 0 32
    76 Leon Macur 5 SŠ tehniških strok Šiška Boris Ribaš 8 0 10 3 10 31
    76 Luka Kopše 2 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik 15 0 10 3 3 31
    78 Nik Jan Špruk 2 Gimnazija Šiška Edi Kuklec 10 20 0 0 0 30
    78 Blaž Dominc 3 ŠC Ptuj, ERŠ Franc Vrbančič 10 8 0 7 5 30
    80 Urban Plaskan 4 Prva gimnazija v Celju Luka Zlatečan 1 15 1 5 6 28
    80 Žan Rogan 4 SPTŠ Murska Sobota Dominik Letnar 14 10 0 2 2 28
    80 Matija Pilko 1 Prva gimnazija v Celju Luka Zlatečan 16 0 0 12 0 28
    80 Žan Jelen 5 SŠ tehniških strok Šiška Boris Ribaš 11 0 5 0 12 28
    84 Luka Laharnar 2 ŠC Velenje, ERŠ Miran Zevnik 5 10 3 2 3 23
    85 Luka Pavčnik 2 ŠC Velenje, ERŠ Miran Zevnik 10 0 5 2 5 22
    85 Matej Volkar 4 SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šola Tadej Trinko 10 0 12 0 0 22
    87 Dominik Petrovčič 3 ŠC Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šola Barbara Pušnar 11 0 10 0 0 21
    87 Nejc Kolmanko 1 Gimnazija Murska Sobota Romana Vogrinčič 3 18 0 0 0 21
    87 Alen Plavec 2 SPTŠ Murska Sobota Simon Horvat 18 0 3 0 0 21
    90 Janez Sedeljšak 2 ŠC Velenje, ERŠ Miran Zevnik 3 3 6 4 4 20
    91 Jernej Žuraj 3 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 0 18 0 0 0 18
    92 Marko Rozman 3 ŠC Kranj, STŠ Kranj Miha Baloh 3 0 0 11 2 16
    93 Gašper Žnider 5 SŠ tehniških strok Šiška Maruša Perič Vučko 5 5 0 0 5 15
    94 Vito Verdnik 1 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik 13 0 0 0 0 13
    95 Erik Toplak 4 SPTŠ Murska Sobota Dominik Letnar 1 0 1 0 8 10
    95 Anja Kotnik 2 Gimnazija Šiška Edi Kuklec 5 0 4 0 1 10
    97 Luka Gašperič 3 Druga gimnazija Maribor Matija ? 2 0 1 4 0 7
    98 Vid Kranjec 1 Gimnazija Murska Sobota Romana Vogrinčič 3 0 0 0 1 4
    99 Bojan Medič Marolt 4 SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šola Tadej Trinko 0 0 0 0 0 0

Druga skupina

 

Nagrada Priznanje Mesto Ime Letnik Šola Mentor Točke po nalogah Točke
skupaj
1 2 3 4 5
1 zlato 1 Jakob Pogačnik Souvent 2 Gimnazija Vič Klemen Bajec 20 20 17 20 19 96
2 zlato 2 Matevž Miščič 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 20 17 13 20 19 89
2 zlato 2 Rok Strah 4 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 20 20 17 12 20 89
2 zlato 4 Patrik Žnidaršič 1 ZRI + Gimnazija Vič mentorji ZRI in Klemen Bajec 20 20 15 12 20 87
3 srebrno 5 Lenart Bučar 2 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 19 20 17 11 18 85
3 srebrno 6 Urban Mišmaš 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 18 18 17 9 18 80
  srebrno 7 Janez Ignacij Jereb 1 ZRI mentorji ZRI 20 20 10 12 16 78
  srebrno 8 Miha Pompe 3 ZRI + Gimnazija Vič mentorji ZRI in Klemen Bajec 18 15 15 11 18 77
  srebrno 9 Jakob Zmrzlikar 4 Gimnazija Vič Klemen Bajec 0 19 17 18 20 74
  srebrno 10 Jernej Jezeršek 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 20 12 11 12 18 73
  srebrno 10 Urh Primožič 3 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 18 18 12 17 8 73
  srebrno 12 Blaž Čerenak 9 OŠ Griže Anita Mandelj 20 20 5 12 15 72
  srebrno 13 Miha Krajnc 3 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 16 14 11 11 18 70
  srebrno 14 Tim Retelj 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 20 16 8 9 16 69
  srebrno 15 Tadej Petrič 4 Vegova Ljubljana Darjan Toth 16 14 10 11 16 67
  srebrno 16 Luka Pepelnjak 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 17 12 12 9 16 66
  srebrno 17 Matic Conradi 3 Prva gimnazija v Celju Luka Zlatečan 12 15 10 11 16 64
  srebrno 17 David Kraševec 4 Vegova Ljubljana Marko Kastelic 20 8 10 6 20 64
  srebrno 17 Luka Dragar 4 Vegova Ljubljana Marko Kastelic 16 7 13 8 20 64
  srebrno 20 Tadej Logar 3 ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola Zdravko Pavleković 20 7 3 11 20 61
  srebrno 20 Lan Sevčnikar 1 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 17 12 12 4 16 61
  srebrno 20 Jon Mikoš 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 20 12 0 10 19 61
    23 Marko Čmrlec 3 Gimnazija Bežigrad, mednarodna šola Gregor Anželj 12 14 12 6 16 60
    24 Jaša Žnidar 4 ŠC Kranj, Strokovna gimnazija Gašper Strniša 14 16 16 9 4 59
    25 Adrijan Rogan 4 Gimnazija Murska Sobota Romana Vogrinčič 20 5 5 12 16 58
    25 Gregor Kržmanc 2 Gimnazija Vič Klemen Bajec 8 13 9 12 16 58
    27 Gregor Kovač 2 ZRI + Vegova Ljubljana mentorji ZRI in Nataša Makarovič 20 10 3 12 12 57
    27 Veno Lan Banovšek 4 Vegova Ljubljana Marko Kastelic 20 12 4 9 12 57
    27 Kevin Šarlah 4 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 13 18 7 11 8 57
    30 David Grabnar 4 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 16 12 10 9 8 55
    30 Žiga Deutschbauer 4 ŠC Velenje, ERŠ Miran Zevnik 19 10 4 10 12 55
    32 Samo Debeljak 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 15 19 0 0 16 50
    33 Žan Bajuk 4 Gimnazija Vič Klemen Bajec 0 15 5 11 18 49
    34 Domen Vilar 4 ŠC Kranj, Strokovna gimnazija Gašper Strniša 10 0 12 8 17 47
    35 Vladimir Smrkolj 2 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 18 2 5 9 12 46
    35 Luka Toplak 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 10 20 4 12 0 46
    37 Aleksander Georgiev 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 17 12 4 10 0 43
    38 Gašper Zgonec 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 10 8 4 11 4 37
    39 Domen Kastelic 1 ZRI mentorji ZRI 16 10 0 6 0 32
    39 Miha Breznik 4 ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola Zdravko Pavleković 8 2 3 11 8 32
    41 Blaž Novak 4 ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola Zdravko Pavleković 17 10 0 0 0 27
    42 Maj Andrejč 2 Gimnazija Murska Sobota Romana Vogrinčič 7 0 7 12 0 26
    43 Nejc Benkovič 4 Gimnazija Murska Sobota Romana Vogrinčič 0 0 6 8 0 14
    44 Antonio Žibert 4 ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola Zdravko Pavleković 0 6 0 1 0 7

 

Tretja skupina

 

Nagrada Priznanje Mesto Ime Letnik Šola Mentor Točke po nalogah Točke
skupaj
1 2 3 4 5
1 zlato 1 Urban Duh 4 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik 100 25 60 80 80 345
1 zlato 2 Gregor Kikelj 4 ZRI + ŠC Novo mesto, SEŠTG mentorji ZRI in Albert Zorko 100 35 60 50 90 335
2 zlato 3 Tim Poštuvan 4 ZRI mentorji ZRI 100   60 100 20 280
2 zlato 4 Jakob Schrader 1 ZRI + Gimnazija Vič mentorji ZRI in Marina Trost 70 0 40 60 80 250
3 srebrno 5 Blaž Zupančič 4 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 0     100 80 180
3 srebrno 6 Aljaž Kolar 4 ŠC Kranj, Strokovna gimnazija Gašper Strniša 60 10 0 20 80 170
  srebrno 7 Tevž Lotrič 2 ZRI mentorji ZRI 60 35 10 0 40 145
  srebrno 8 Luka Jevšenak 4 ŠC Velenje, Gimnazija Miran Zevnik     60   80 140
    9 Bor Grošelj Simić 3 ZRI + Gimnazija Vič mentorji ZRI in Klemen Bajec 100   0 20   120
    10 Luka Govedič 4 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik     20   80 100
    10 Marko Hostnik 4 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 0     20 80 100
    12 Adrian Mladenić Grobelnik 1 ZRI mentorji ZRI 0   0 10 80 90
    13 Matija Kocbek 2 Prva gimnazija v Celju Luka Zlatečan   0   60 0 60
    14 Domen Ramšak 4 ŠC Velenje, ERŠ Miran Zevnik       20   20
    14 Tobija Ličen 3 ŠC Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šola Barbara Pušnar 10     10   20
    16 Gregor Brantuša 4 Druga gimnazija Maribor Mitja Osojnik 0     0   0
    16 Yon Ploj 2 ZRI mentorji ZRI           0

 

Vrstni red šol

 

Mesto Šola Točke*
1 Gimnazija Vič 1105
2 Vegova Ljubljana 779
3 Druga gimnazija Maribor 643
4 Gimnazija Bežigrad, Gimnazija 635
5 ŠC Kranj, Strokovna gimnazija 548
6 ŠC Novo mesto, SEŠTG 492
7 STPŠ Trbovlje 399
8 ŠC Celje, SŠ za KER 389
9 Prva gimnazija v Celju 348
10 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana 315
11 ŠC Velenje, ERŠ 291
12 SERŠ Maribor 264
13 ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola 240
14 Gimnazija Murska Sobota 221
15 Gimnazija Bežigrad, Mednarodna šola 182
16 SŠ tehniških strok Šiška 180
17 ŠC Kranj, STŠ Kranj 149
18 OŠ Griže 144
19 ŠC Celje, Gimnazija Lava 135
20 ŠC Velenje, Gimnazija 84
21 Gimnazija Kranj 83
22 SŠ Domžale, Poklicna in strokovna šola 65
23 SPTŠ Murska Sobota 59
24 Gimnazija Šiška 40
25 Gimnazija Poljane 34
26 ŠC Nova Gorica, Gimnazija in zdravstvena šola 33
27 STŠ Koper 32
28 ŠC Ptuj, ERŠ 30

 

Tekmovanje v razvoju spletnih aplikacij

 

Mesto Ime in priimek Letnik Šola Mentor Točke
1 Andraž Čeh 4 ŠC Ptuj, ERŠ Franc Vrbančič 92
2 Žan Horvat 3 SPTŠ Murska Sobota Dominik Letnar 90
3 Jani Kačič 3 ŠC Nova Gorica, ERŠ Edi Medvešček 83
4 Timotej Manfreda 3 ŠC Nova Gorica, ERŠ Edi Medvešček 75
5 Loris Štrosar Grmek 3 ŠC Nova Gorica, ERŠ Edi Medvešček 69
6 Peter Timotej Avsec 4 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 65
7 Boštjan Mokrin 3 ŠC Nova Gorica, ERŠ Edi Medvešček 60
8 Jaka Metelko 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Danijela Erenda 58
9 Žiga Povhe 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Danijela Erenda 55
10 Mitja Barbo 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Danijela Erenda 50
10 Marko Plaznik 3 ŠC Ravne na Koroškem, Srednja šola Gorazd Geč 50
12 Damijan Radoš 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Danijela Erenda 46
13 Aleksandar Gadzhov 3 ŠC Nova Gorica, ERŠ Edi Medvešček 45
14 Tilen Matko 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Danijela Erenda 40
14 Žan Hozjan 3 SPTŠ Murska Sobota Simon Horvat 40

 

Tekmovanje izobraževalnih videoposnetkov

 

Osnovne šole

 

Mesto Naslov Avtorji Mentorji Šola Točke
1 Kaj pa ti nosiš? Lara Repe, Nika Valentar, Tjaša Dolar Andrejka Kramar OŠ Žirovnica 301
2 Načrtovanje trikotnikov Kaja Žunič, Vita Avguštinčič, Klara Mihelič, Neža Barič, Neli Dražumerič, Nuša Jankovič Katarina Pavlakovič OŠ Loka Črnomelj 273
3 Naše kure Zala Ferenc Aleš Ferenc   204

 

Srednje šole

 

Mesto Naslov Avtorji Mentorji Šola Točke
1 Predstavitev strojne šole Ptuj Jan Breznar Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 328
2 Izdelava svetlobnih efektov Viktorija Savič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 312
3 Čiščenje izpušne cevi Nejc Slana Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 297
4 Zavod 404 Domen Mlakar Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 296
5 Kobilarna Lipica Anja Strelec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 295
6 Podiranje dreves Rok, Bizjak, Dejan Topalovec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 278
7 Prikaz proizvodnje Luka Nežmah Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 275
8 Kamin Žiga Tilli Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 272
9 Beg Tomi Milošič, Žiga Jakomini Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 249
10 Plavajoče roke Domen Mlakar Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 246
11 Prelepo, da bi bilo resnično Domen Fridauer, Denis Kmetec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 238
12 Predstavitev strelstva v Kidričevem Žan Gojkošek, Patrik Kovačec Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 230
13 Priprava zajtrka Nejc Štrucl Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 228
14 Moj dom Blaž Lorbek Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 227
14 Prikaz napredka spretnosti v igri Osu Pascal Zelenik Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 221
16 Sprehod Gvido Kovačič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 219
17 Praznina Jure Bračko Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 217
17 Zajtrk Matija Zagoršek Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 215
19 Frodo Kaja Siebenreich Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 209
20 Priprava makaronov z mesno omako Matic Krajnčič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 204
21 Predstavitev Ptuja Žan Žagar, Tim Mešič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 196
22 Air soft Urban Tomanič, Jan Tomanič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 190
23 Oblak Aljaž Čučko Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 189
24 Lepote narave Žiga Žabčič Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 185
25 Kratek premor Domen Mlakar Franc Vrbančič Šolski center Ptuj 184

 

Univerzitetna stopnja

 

Mesto Naslov Avtorji Mentorji Šola Točke
1 112 David Lah Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 368
2 Puškar Kopitar David Lah, Jan Šuštar Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 337
3 Restavratorstvo Sebastjan Pust Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 336
4 Radioamaterstvo Luka Ilinčič Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 323
5 Zgodba o kvačkanih lutkah Christopher Agnič Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 317
6 Ko jo začutiš: življenjska zgodba Jožeta Škorjanca Gal Ancelj Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 316
7 Virtuozinja Andraž Žun Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 313
8 Helena Simon Marolt Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 310
8 V višave Matjaž Kljun Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 310
10 Ohranjanje tradicije: usnjarska delavnica Jan Dermota Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 299
11 Kaj te žene Matic Pirc Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 291
11 Behind the scenes Blaž Bednjički Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 291
13 Modno kreiranje Jan Kralj Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 289
14 Motokros dilema Nejc Mavsar Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 277
15 Dokumentarni film o kolumbijskem baristu Blaž Godina Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 274
16 Kinooperater Žiga Grilc Miha Zakrajšek Inštitut in akademija za multimedije 263
17 Ali je kaj trden most? Katja Krecenbaher Mernik, Lučka Višnar, Tjaša Kos, Martin Fras Igor Pesek Fakulteta za naravoslovje in matematiko, Univerza v Mariboru 258

 

Offline naloga — Risanje s pravokotniki

 

Mesto Ime Letnik Šola Mentor Točke
1 Aleksej Jurca 1 FNT, Univ. v Novi Gorici 300
2 Franci Obid 2 ŠC Nova Gorica, SPLŠ 282
3 Uroš Koritnik 1 FRI 206
4 Gregor Kikelj 4 ŠC Novo mesto, SEŠTG 195
5 Loris Štrosar Grmek 4 ŠC Nova Gorica 132
6 Dean Cerin 3 FAMNIT 131