Ekipe 2017

Stanje prijav 10. 05. 2017:

58 ekip, 166 tekmovalcev

Koper

5 ekip, 15 tekmovalcev

1. abr
Mirt Hlaj FAMNIT 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Leo Gombač FAMNIT 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Jan Grbac FAMNIT 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
2. Narcos
Eda Kaja UP Famnit  
Lisi Qarkaxhija UP Famnit  
Arber Avdullahu UP Famnit  
 
3. pomaranca-2017
Tilen Jesenko Univerza na Primorskem, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Goran Tubić Univerza na Primorskem, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Gašper Moderc Univerza na Primorskem, Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
4. PSPACE'
Daniel Siladji UP FAMNIT 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Marko Palangetić UP FAMNIT 1. letnik (2. bol. st.)
Nikita Akulich UP FAMNIT 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
5. Python_3
Isidora Rapajic University of Primorska, Faculty of Mathematics, Natural Sciences and Information Technologies 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Mirza Krbezlija University of Primorska, Faculty of Mathematics, Natural Sciences and Information Technologies 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Danil Baldovskiy University of Primorska, Faculty of Mathematics, Natural Sciences and Information Technologies 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)

Ljubljana

44 ekip, 127 tekmovalcev

1. 404
Domen Dolanc Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tomaž Martinčič Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
2. @memo#2498F1
Anja Petković Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 2. letnik (2. bol. st.)
Vesna Iršič Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 2. letnik (2. bol. st.)
Žiga Lukšič Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 2. letnik (2. bol. st.)
 
3. Alien
Emilio Baresi Fakulteta za računalništvo in informatiko  
Radovan Lapár Fakulteta za računalništvo in informatiko  
Kalvis Kazoks Fakulteta za računalništvo in informatiko  
 
4. Biti ali kubiti
Nejc Kadivnik Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Andrejaana Andova Fakulteta za računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Miha Zadravec Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
5. C9++
Sandi Režonja FRI 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Marko Drvarič FRI 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Luka Androjna FRI 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
6. Cimetovi Polžki
Matej Tomc FE 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Lenart Treven FMF 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Luka Lodrant FMF  
 
7. CoDeX_10
Tobias Mihelčič Fakulteta za računalništvo in informatiko UL 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Mitja Žnideršič Fakulteta za računalništvo in informatiko UL 1. letnik (2. bol. st.)
Klemen Praznik Fakulteta za matematiko in fiziko UL 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
8. delta
Anže Štular FMF drugo
Maj Škerjanc FMF 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Andrej Kolar Požun FMF 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
9. Dude, where's my sandwich?
Klemen Kozjek Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (2. bol. st.)
Kristjan Sešek Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
Primož Črnigoj Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
 
10. Final Solution
Žiga Željko Gimnazija Bežigrad 4. letnik SŠ
Martin Peterlin Vegova Ljubljana 4. letnik SŠ
Žan Knafelc Fakulteta za družbene vede 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
11. FMF/FML
Jernej Rudi Finžgar Fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Luka Medic Fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Metod Jazbec Fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
12. FRI Style Physics
Tomaž Cvetko Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Janez Turnšek Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Rok Krumpak Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
13. GrekikiSquad
Gregor Kikelj Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 3. letnik SŠ
Nejc Šuklje Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 3. letnik SŠ
Matevž Rom Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 3. letnik SŠ
 
14. Half-Life 3
Deni Cerovac fakulteta za računalništvo in informatiko ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Dan Toškan fakulteta za matematiko in fiziko ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Roni Likar fakulteta za računalništvo in informatiko ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
15. Hrošči
Jakob Valič Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Mihael Pačnik Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Matija Bolko Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
16. https://muzik.si
Filip Koprivec Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Filip Peter Lebar Fakulteta za elektrotehniko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Luka Kolar Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
17. iota
Hristijan Jankulovski Faculty of Computer and Information Science 1. letnik (2. bol. st.)
Slavica Filiposka Faculty of Computer and Information Science 1. letnik (2. bol. st.)
Bozen Jovanovski Faculty of Computer and Information Science 1. letnik (2. bol. st.)
 
18. Iz putke naredimo kokljo
Tim Poštuvan Gimnazija Vič 3. letnik SŠ
Simon Weiss Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Vid Kocijan FRI, FMF 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
19. Jam
Aljaž Eržen FRI Ljubljana, FMF Ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Žiga Vene FRI Ljubljana, FMF Ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Marko Rus FRI Ljubljana, FMF Ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
20. Javatar
Marcel Čampa FMF 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Fedja Beader FMF+FRI 1. letnik (2. bol. st.)
 
21. kategorični imperativ
jure taslak Faulteta za Računalništvo in Informatiko, Fakulteta za Matematiko in Fiziko absolvent (1. bol. st.)
mihael švigelj Faulteta za Računalništvo in Informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Samo Mikuš Faulteta za Računalništvo in Informatiko, Fakulteta za Matematiko in Fiziko absolvent (1. bol. st.)
 
22. KTK
Klemen Krsnik Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Katja Logar Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Timotej Knez Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
23. Kumkvat
Eva Erzin fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Eva Zmazek fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Nina Slivnik fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
24. Magija
Gregor Vavdi Fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Blaž Poljanec Fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tina Zwittnig Fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
25. Matic Oskar Hajšen in Program skrivnosti
Matic Oskar Hajšen Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Ines Meršak Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
Jan Rozman Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
 
26. MMJ
Miha Štravs Fakulteta za računalnišvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Miha Bastl Fakulteta za računalnišvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Jure Cezar Fakulteta za računalnišvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
27. Moon riders
Olivera Perunkovska FRI  
Gjorgi Gjorgiev FRI  
 
28. Nočna izmena
Jure Vreček Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Januš Likozar Fakulteta za računalništvo in informatiko Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
TBD TBD TBD  
 
29. OgresOfWekmar
Erik Langerholc FMF absolvent (1. bol. st.)
Domen Lušina FRI absolvent (1. bol. st.)
Tadej Ciglarič FRI 1. letnik (2. bol. st.)
 
30. PIN
Petr Barta FRI UL podiplomski (3. bol. st.)
Ilcho Koteski FRI UL podiplomski (3. bol. st.)
Nemanja Soldo FRI UL podiplomski (3. bol. st.)
 
31. Pitoni~~
Jure Slak FMF 2. letnik (2. bol. st.)
Maks Kolman FMF 1. letnik (2. bol. st.)
Veno Mramor FMF 2. letnik (2. bol. st.)
 
32. Pridne rožice
Sabina Marancina Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Branka Kojić Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Maja Umek Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
33. Programatorji
Jasna Urbančič Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
Patrik Zajec Fakulteta za računalništvo in informatiko in Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
34. Quartz
Mihael Trajbarič FRI in FMF, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Klemen Kobau FRI in FMF, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Alja Kolenc FRI in FMF, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
35. Qubit
Mateja Hrast Fakulteta za matematiko in fiziko UL podiplomski (3. bol. st.)
Marko Ljubotina Fakulteta za matematiko in fiziko UL podiplomski (3. bol. st.)
 
36. soncki-2017
Nina Mrzelj FMF, FRI  
Darja Peternel FRI, FMF  
Matevž Lenič FRI  
 
37. Sveta Trojica
Benjamin Benčina Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Rok Kos Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Bor Brecelj Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
38. Targaryens
Amela Špica Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
Amra Omanović Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
Magda Nowak-Trzos Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
 
39. The JayZ Crew
Luka Avbreht Fakulteta za Matematiko in Fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Samo Kralj Fakulteta za Matematiko in Fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Žiga Župančič Fakulteta za Matematiko in Fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
40. The nabla team
Bor Grošelj Simić Gimnazija Vič 2. letnik SŠ
Jakob Zmrzlikar Gimnazija Vič 3. letnik SŠ
Jon Mikoš Gimnazija Vič 2. letnik SŠ
 
41. U3PM
Miha Rot Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Gašper Domen Romih Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Matej Logar Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
42. Vlakec Tomaž in njegova programerska žilica
Žiga Šmelcer Fakulteta za elektrotehniko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Žiga Gradišar Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Lojze Žust Fakulteta za računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
43. Zagreti vaflji
Lara Jerman Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Klara Nosan Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Lidija Magdevska Fakulteta za matematiko in fiziko, Fakulteta za računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
44. Zero Days
Vid Drobnič Gimnazija Vič 4. letnik SŠ
Žiga Patačko Koderman Gimnazija Vič 4. letnik SŠ
Matej Marinko Gimnazija Vič 4. letnik SŠ

Maribor

9 ekip, 24 tekmovalcev

1. '); DROP TABLE Teams;
Izak Glasenčnik Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Nejc Maček Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Robi Novak Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
2. (Do (You (Even (Lisp ?))))
Aljaž Jeromel Fakulteta za elektrotehniko računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Gal Meznarič Fakulteta za elektrotehniko računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Jan Mikolič Fakulteta za elektrotehniko računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
3. EOF
Mitja Žalik II. gimnazija Maribor 4. letnik SŠ
Urban Duh II. gimnazija Maribor 3. letnik SŠ
Luka Govedič II. gimnazija Maribor 3. letnik SŠ
 
4. HereForBeer
Aljaž Soderžnik Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko v Mariboru 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Kristjan Kotnik Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko v Mariboru 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Simon Slemenšek Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko v Mariboru 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
5. Kira
Grega Premoša Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Domen Kavran Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tristan Višnar Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
6. LabLizards
Žan Skamljič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
Jan Pomer Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
 
7. Sweet Chilli
Žan Skamljič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 1. letnik (2. bol. st.)
Jan Pomer Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 1. letnik (2. bol. st.)
 
8. undefined
Dejan Skledar FERI MB 1. letnik (2. bol. st.)
Matej Drobnič FERI MB 1. letnik (2. bol. st.)
 
9. United Airlines
Domen Vidovič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko absolvent (1. bol. st.)
Alisa Paulinič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko absolvent (1. bol. st.)
Anja Goričan Fakulteta za naravoslovje in matematiko 1. letnik (2. bol. st.)