Ekipe 2018

Stanje prijav 19. 04. 2018:

60 ekip, 178 tekmovalcev

Koper

4 ekip, 12 tekmovalcev

1. Avokado
Tilen Jesenko UP fakulteta za naravoslovje, matematiko in informacijske tehnologoje 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Goran Tubić UP fakulteta za naravoslovje, matematiko in informacijske tehnologoje 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Gašper Moderc UP fakulteta za naravoslovje, matematiko in informacijske tehnologoje 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
2. Migos
Arsen Matej Golubovikj Univerza Primorsmkem Fakulteta za Informaciske tehnologije in Naravoslovje 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Predrag Zvezdakoski Univerza Primorsmkem Fakulteta za Informaciske tehnologije in Naravoslovje 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Igor Saveski Univerza Primorsmkem Fakulteta za Informaciske tehnologije in Naravoslovje 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
3. narcos
Eda Kaja FAMNIT 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Lisi Qarkaxhija FAMNIT 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Arber Avdullahu FAMNIT 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
4. python3-1
Mirza Krbezlija Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Đorđe Mitrović Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Isidora Rapajić Fakulteta za matematiko, naravoslovje in informacijske tehnologije 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)

Ljubljana

47 ekip, 140 tekmovalcev

1. Agile IoT CloudChain ICO
Tine Jozelj Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
David Zagoršek Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tilen Burjek Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
2. Aquasonic
Ljupche Milosheski UL Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Boshko Koloski UL Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Dimitar Stefanov UL Fakulteta za elektrotehniko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
3. bizgeci
Vid Megušar Fakulteta za matematiko in fiziko absolvent (1. bol. st.)
Janez Radešček Fakulteta za matematiko in fiziko absolvent (1. bol. st.)
Severin Mejak Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
 
4. Blows Bullet
Aleš Kert Fakulteta za matematiko in fiziko, Fakulteta za računalništvo in informariko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Miha Petek Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Luka Kozina Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
5. bogosort
Sandi Režonja Fakulteta za računalništvo in informatiko, UL 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Špela Gubič Fakulteta za farmacijo, UL 4. letnik (uni/vsš)
Niko Hari FDV 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
6. btw I use Arch
Rok Strah Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana 4. letnik SŠ
Gašper Golob Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana 4. letnik SŠ
Tadej Petrič Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana 4. letnik SŠ
 
7. Cimetovi polžki
Luka Lodrant Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Lenart Treven Fakulteta za matematiko in fiziko, Univerza v Ljubljani 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Matej Tomc Fakulteta za elektrotehniko, Univerza v Ljubljani 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
8. DMT
Miha Rajter FRI 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Domen Vreš FRI 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Timen Stepišnik Perdih FRI 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
9. DoMa & Cö
Žan Magerl Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Domen Grzin Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Urban Cör Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
10. Final Solution
Žiga Željko Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Žan Knafelc Fakulteta za družbene vede 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tim Poštuvan Gimnazija Vič 4. letnik SŠ
 
11. FMFFML
Jernej Rudi Finžgar Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Metod Jazbec Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Luka Medic Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
12. Formule
Žiga Flajs Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Jure Pirman Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Simon Perovnik Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
13. Funktorji
Bor Grošelj Simić Gimnazija Vič 3. letnik SŠ
Andraž Juvan Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Peter Matičič Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
14. Half-Life 3
Deni Cerovac fakulteta za račnalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Dan Toškan fakulteta za fiziko in matematiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
15. Hashashins
Andrej Hafner Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Urša Zrimšek Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Gašper Hüll Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
16. Heap Heap h.array
Sebastian Mežnar Univerza v Ljubljani Fakulteta za računalništvo in informatiko,Univerza v Ljubljani Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Anže Alič Univerza v Ljubljani Fakulteta za računalništvo in informatiko,Univerza v Ljubljani Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Alen Bizjak Univerza v Ljubljani Fakulteta za računalništvo in informatiko,Univerza v Ljubljani Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
17. JaKUB
Jakob Zmrzlikar Gimnazija Vič 4. letnik SŠ
Jakob Pogačnik Souvent Gimnazija Vič 3. letnik SŠ
Jakob Schrader Gimnazija Vič 1. letnik SŠ
 
18. jam
Aljaž Eržen FRI, FMF 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Marko Rus FRI, FMF 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Žiga Vene FRI, FMF 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
19. Javanski Valjar
Maj Bajuk Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univerza v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
David Nabergoj Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univerza v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Gregor Štefanič Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univerza v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
20. JayZCrew
Luka Avbreht Fakulteta za Matematiko in Fiziko absolvent (1. bol. st.)
Samo Kralj Fakulteta za Matematiko in Fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
Gašer Romih Fakulteta za Matematiko in Fiziko absolvent (1. bol. st.)
 
21. Jelke
Kristjan Kostelec FMF 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Rok Kos FRI/FMF 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Benjamin Benčina FMF 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
22. JUM
Miha Bastl Fakulteta za računalništvo in informatiko, fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Urban Kocmut Fakulteta za računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Jan Geršak Fakulteta za računalništvo in informatiko, fakulteta za matematiko in fiziko absolvent (1. bol. st.)
 
23. KjeJeNoviCTK
Andrej Kolar - Požun Univerza v Ljubljani - Fakulteta za Matematiko in Fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
Jan Jezeršek Univerza v Ljubljani - Fakulteta za Matematiko in Fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Miha Rot Univerza v Ljubljani - Fakulteta za Matematiko in Fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
24. KTK
Klemen Krsnik Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univarza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Katja Logar Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univarza v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Timotej Knez Fakulteta za računalništvo in informatiko, Univarza v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
25. Kumkvat
Eva Erzin Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Nina Slivnik Fakulteta za matematiko in fiziko absolvent (1. bol. st.)
Eva Zmazek Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
 
26. Lambda
Tilen Podsedenšek Fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Martin Ogrin fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Gal Zakrajšek fakulteta za matematiko in fiziko Ljubljana 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
27. Lačni gunicorni
Jakob Valič Fakulteta za matematiko in fiziko, UL 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Vid Štrancar Fakulteta za matematiko in fiziko, UL 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Matija Bolko Fakulteta za matematiko in fiziko, UL 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
28. LML
Matija Kocbek I. gimnazija v Celju 2. letnik SŠ
Luka Horjak I. gimnazija v Celju 2. letnik SŠ
Lovro Drofenik I. gimnazija v Celju 1. letnik SŠ
 
29. Matic Oskar Hajšen in Ognjeni procesor
Ines Meršak Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (2. bol. st.)
Matic Oskar Hajšen Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
Jan Rozman Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (2. bol. st.)
 
30. mRjn coin
Emir Hasanbegović Fakulteta za računalništvo in informatiko v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Andrej Martinovič Fakulteta za računalništvo in informatiko v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Dominik Žnidaršič Fakulteta za matematiko in fiziko v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
31. muzik.si
Filip Koprivec Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
Filip Peter Lebar Fakulteta za elektrotehniko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Patrik Zajec Fakulteta za računalništvo in informatiko in Fakulteta za matematiko in fiziko absolvent (1. bol. st.)
 
32. NaN ¯\_(ツ)_/¯
Domen Dolanc Fakulteta za računalništvo in informatiko v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tomaž Martinčič Fakulteta za računalništvo in informatiko v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Žiga Klopčič Fakulteta za računalništvo in informatiko v Ljubljani 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
33. piškoti
Nace Gorenc Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Gašper Brvar Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Luka Vranješ Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
34. poKosimo
Zala Erič FRI 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Miha Benčina FRI 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Bor Brecelj FRI/FMF 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
35. Pokvarjena Ura
Emina Merlak Susman Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Amadej Gruden Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Aleš Poklukar Fakulteta za metematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
36. Pridne rožice
Branka Kojić Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Sabina Marancina Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Maja Umek Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
37. Rob'); DROP TABLE Students;--
Klemen Kavčič Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Niki Bizjak Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Nejc Štrubelj Fakulteta za računalništvo in informatiko, Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
38. Rokavcki
Žan Hafner Petrovski Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Klementina Pirc Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tine Makovecki Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
39. scnm1
Gregor Kikelj Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 4. letnik SŠ
Gregor Bučar Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 3. letnik SŠ
Matevž Rom Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 4. letnik SŠ
 
40. snajper1982
Peter Fajdiga Univerza v Ljubljani, Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (2. bol. st.)
Juš Debelak Univerza v Ljubljani, Fakulteta za računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Jure Jesenšek Univerza v Ljubljani, Fakulteta za računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
 
41. tabs>spaces
Tobias Mihelčič Fakulteta za računalništvo in informatiko UL 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Aljoša Rakita Fakulteta za računalništvo in informatiko UL 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Kevin Cvetežar Fakulteta za računalništvo in informatiko UL 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
42. TDT
Domen Vaupotič Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tim Bauer Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Timotej Lemut Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (2. bol. st.)
 
43. Vapid
Sandra Kerševan Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Marina Kovač Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Barbara Robba Fakulteta za matematiko in fiziko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
44. VeseleVeverce
Kristjan Bleiweis Fakulteta za Računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Aleksander Merhar Fakulteta za računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Matevž Kušar Fakulteta za Računalništvo in informatiko 2. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
45. Vlakec Tomaž in prijatelji iz ekipe Raketa (iz Severne Koreje)
Žiga Šmelcer Fakulteta za elektrotehniko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Žiga Gradišar Fakulteta za matematiko in fiziko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Lojze Žust Fakulteta za računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
46. vs33no
Miha Markež Fakulteta za računalništvo in infromatiko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Din Mušić Fakulteta za računalništvo in infromatiko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Nejc Jamnik Fakulteta za računalništvo in infromatiko, Univerza v Ljubljani 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
47. zerodays
Vid Drobnič Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Matej Marinko Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Žiga Patačko Koderman Fakulteta za matematiko in fiziko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)

Maribor

9 ekip, 26 tekmovalcev

1. 3/8byte
Davor Ornik Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Timotej Korda Mlakar Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Marcel Mumel Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
2. ASMx64
Mitja Žalik Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Vid Keršič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Niko Uremović Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
3. Ayy
Izak Glasenčnik UM, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Robi Novak UM, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Peter Bernad UM, Fakulteta za naravoslovje in matematiko 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
4. Hlod
Marko Kužner Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Luka Kobale Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Jani Kaukler Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
5. ImeEkipe
Alen Verk FERI 1. letnik (2. bol. st.)
Tristan Višnar FERI 3. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
6. K.I.D.
David Mikek Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Urban Knupleš Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tone Krnc Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
7. Kondenzator
Matic Rašl Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
David Murko Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Andrej Toplak Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
 
8. Rektifikatorji
Gal Meznarič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
Aljaž Jeromel Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
Jan Mikolič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko 1. letnik (2. bol. st.)
 
9. TheClumsyTrinity
Urban Vidovič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor - FERI 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Andraž Vrečko Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor - FERI 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)
Tadej Podrekar Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Maribor - FERI 1. letnik (1. bol. st./uni/vsš)