Central Europe Regional Contest

CERC (Central Europe Regional Contest) v letih 2015, 2016 in 2017 bo predvidoma v mesecu novembru v Zagrebu (Hrvaška).

Slovenske ekipe na CERC

Leto Kraj in datum Povezave
2016 Zagreb, Hrvaška, 18. – 20. 11. 2016 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 2: Žiga Gosar, Maks Kolman, Jure Slak (26. mesto / 67)
  • Univerza na Primorskem: Daniel SilađiMarko PalangetićAnton Uramer (30. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 3: Sven Cerk, Miha Eleršič, Martin Šušterič (32. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 1: Vid KocijanJasna UrbančičPatrik Zajec (37. mesto)
  • Univerza v Mariboru: Dominik Korošec, Žan Skamljič, Domen Vidovič (52. mesto)
2015 Zagreb, Hrvaška, 13. – 15. 11. 2015 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 3: Sven CerkVeno MramorMartin Šušterič (34. mesto / 62)
  • Univerza v Ljubljani 1: Vid KocijanJasna UrbančičPatrik Zajec (37. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 2: Maks Kolman, Marko Ljubotina, Jure Slak (38. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Daniel SilađiMarko PalangetićVladan Jovičić (45. mesto)
  • Univerza v Mariboru: Dominik Korošec, Žan Skamljič, Domen Vidovič (50. mesto)
2014 Krakov, Poljska, 14. – 16. 11. 2014 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Matej Aleksandrov, Vid Kocijan, Patrik Zajec (22. mesto / 79)
  • Univerza v Ljubljani 2: Žiga Gosar, Maks Kolman, Jure Slak (29. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Aleksandar Todorović, Vladan Jovičić, Marko Palangetić (54. mesto)
  • Univerza v Mariboru: Dragana Božović, Jernej Borlinić, Martin Duh (65. mesto)
2013 Krakov, Poljska, 15. – 17. 11. 2013 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 3: Matej Aleksandrov, Žiga Ham, Klemen Kloboves (28. mesto / 75)
  • Univerza v Ljubljani 1: Žiga Gosar, Maks Kolman, Jure Slak (32. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 2: Erik Grabljevec, Sara Pohl, Blaž Sobočan (35. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Marko Tavčar, Aleksandar Todorović, Tomaž Tomažinčič (51. mesto)
  • Univerza v Mariboru 1: Dragana Božović, Martin Duh, Gregor Pirš (Snickers) (66. mesto)
  • Univerza v Mariboru 2: Robi Cvirn, David Jesenko, Sebastijan Kužner (Kinder Jajcke) (69. mesto)
2012 Krakov, Poljska, 16. – 18. 11. 2012 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Matej Aleksandrov, Žiga Ham, Nace Hudobivnik (Chuck Norris Approved) (33. mesto / 77)
  • Univerza v Ljubljani 2: Žiga Gosar, Maks Kolman, Jure Slak (Pitoni++) (34. mesto)
  • Univerza v Mariboru 1: Aleksander Kelenc, Tim Kos, Matej Kren (Trivialna solucija) (49. mesto)
  • Univerza v Mariboru 2: Dragana Božović, Martin Duh, Martin Frešer (YOLO) (55. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 3: Andraž Bajt, Marko Čavdek, Aljoša Mrak (AbstractT) (57. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Marko Tavčar, Aleksandar Todorović, Aleksandar Tošić (UP1) (63. mesto)
2011 Praga, Češka, 11. – 13. 11. 2011 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Jan Berčič, Tomaž Hočevar, Klemen Kloboves (Undefined) (13. mesto / 64)
  • Univerza v Ljubljani 2: Matej Aleksandrov, Žiga Ham, Nace Hudobivnik (Chuck Norris Approved) (24. mesto)
  • Univerza v Mariboru: Aleksander Kelenc, Tim Kos, Matej Kren (Trivialna Solucija) (49. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 3: Anže Pečar, Matic Potočnik, Miha Zidar (psywerx) (60. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Simon Mezgec, Duško Topić, Aleksandar Tošić (Universtity of Primorska) (63. mesto)
2010 Vroclav, Poljska, 19. – 21. 11. 2010 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Tomaž Hočevar, Gašper Zadnik (Undefined) (18. mesto / 69)
  • Univerza v Ljubljani 2: Matej Aleksandrov, Žiga Ham, Nace Hudobivnik (Chuck Norris Approved) (19. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 3: Nino Bašić, Jan Berčič, Primož Koželj (Ljubljana 3) (36. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Nastja Maršič, Duško Topič, Uroš Vovk (null) (59. mesto)
  • Univerza v Mariboru: Aleksander Kelenc, Tim Kos, Matej Kren (Trivial solution)
2009 Vroclav, Poljska, 06. – 08. 11. 2009 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Tomaž Hočevar, Gašper Zadnik (Undefined) (35. mesto / 71)
  • Univerza v Ljubljani 2: Nino Bašić, Jan Berčič, Primož Koželj (BitBucket) (40. mesto)
  • Univerza v Mariboru: Aleš Čep, Goran Hrovat, Peter Valentin (UM Slovenia) (62. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Andrej Cimperšek, Nastja Maršič, Uroš Vovk (null) (67. mesto)
2008 Vroclav, Poljska, 28. – 30. 11. 2008 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1?: Matjaž Gomilšek, Tomaž Hočevar, Gašper Zadnik (Undefined) (25. mesto / 75)
  • Univerza v Ljubljani 2?: Peter Nose, Lan Žagar, Jure Žbontar (Eva) (28. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 3?: Nino Bašić, Jan Berčič, Primož Koželj (BitBucket) (41. mesto)
  • Univerza v Mariboru: Simon Gliha, Jan Bezget, Marko Cungl (uni MB)
  • Univerza na Primorskem: Andrej Cimperšek, Marko Grgurovič, Blaž Biščak (/dev/null)
2007 Praga, Češka, 10. – 11. 11. 2007 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Nino Bašić, Tomaž Hočevar, Primož Koželj (Bit Bucket) (18. mesto / 67)
  • Univerza v Mariboru: Domen Puncer, Rok Napotnik, Marko Avberšek (Maribor I) (42. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 2: Mitja Trampuš, Aljaž Košmerlj, Ruben Sipoš (RAM) (52. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Bojan Sinkovič, Matej Štokelj, Tine Šukljan (Primorska) (59. mesto)
2006 Budimpešta, Madžarska, 17. – 20. 11. 2006 Rezultati
Nekateri viri omenjajo udeležbo Kodretove ekipe, kar pa se ne ujema z imenom ekipe MDB na uradni spletni strani. Mariborčani ne vedo, ali je bila njihova ekipa na Madžarskem leta 2004 ali 2006.
  • Univerza v Ljubljani 1: Primož Koželj, Nino Bašić, (Jan Berčič???) (Bit Bucket) (46. mesto / ?)
  • Univerza v Mariboru: Igor Golob?, Luka Rutar?, Jernej Leben? (UMB Maribor) (57. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 2: Mitja Trampuš?, Ruben Sipoš?, Blaž Bačnik? (MDB) (59. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Tine Šukljan, Bojan Sinkovič, Matej Štokelj (MAd-RAtz)
2005 Budimpešta, Madžarska, 18. – 20. 11. 2005 Rezultati
  • Univerza v Ljubljani 1: Ivo List, Andrej Košmrlj, Mojca Miklavec (Milka) (21. mesto / 53???)
  • Univerza v Ljubljani 3: Primož Bratanič, Klemen Šivic, Jurij Kodre (Gorenjka) (31. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 2: Mitja Trampuš, Blaž Bačnik, Ruben Sipoš (MDB) (48. mesto)
  • Univerza v Mariboru: Jernej Leben, Luka Rutar, Igor Golob (University of Maribor) (52. mesto)
  • Univerza na Primorskem: Tine Šukljan, Bojan Sinkovič, Tine Mezgec (Primorci)
  • Univerza v Ljubljani ?: ?, ?, ? (/dev/random)
2004 Budimpešta, Madžarska, 19. – 22. 11. 2004 Rezultati
  • Univerza v Ljubljani 1: Ivo List, Andrej Košmrlj, Mojca Miklavec (Milka) (23. mesto / 53???)
  • Univerza v Ljubljani 3: Primož Bratanič, Klemen Šivic, Jurij Kodre (N/A) (30. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 2: Mitja Trampuš, Blaž Bačnik, Ruben Sipoš (MDB) (48. mesto)
  • Univerza v Mariboru: ?, ?, ? (Maribor) (50. mesto)
2003 Varšava, Poljska, 14. – 16. 11. 2003 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Ivo List, Andrej Košmrlj, Mojca Miklavec (Milka) (19. mesto / 60)
  • Univerza v Ljubljani 2: Gašper Fele-Žorž, Gregor Jerše, Dušan Jan (Segmentation fault) (33. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 3: Gregor Resman, Blaž Zupančič, Luka Gaberšček (Ljubljana III) (60. mesto)
2002 Varšava, Poljska, 15. – 17. 11. 2002 Rezultati | Domača stran
2001 Varšava, Poljska, 16. – 19. 11. 2001 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 3: Aleš Justin, Matija Mazi, Andrej Komelj (27. mesto / 60)
  • Univerza v Ljubljani 2: Klemen Žagar, Anže Žagar, Matej Šekoranja (29. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 1: Ivo List, Andrej Košmrlj, Mojca Miklavec (32. mesto)
2000 Češka, Praga, 10. – 11. 11. 2000 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Janez Brank, Miha Peternel, Miha Vuk (7?. mesto / 49)
  • Univerza v Ljubljani 2: Klemen Žagar, Ivo List, Anže Žagar (9?. mesto)
  • Univerza v Ljubljani 3: Iztok Kavkler, David Pangerl, Slavko Kosi (11?. mesto)
1999 Češka, Praga, 12. – 13. 11. 1999 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Miha Peternel, Janez Brank, Miha Vuk (8. mesto / 47)
  • Univerza v Ljubljani 2: Iztok Kavkler?, David Pangerl?, Slavko Kosi? (17. mesto)
1998 Češka, Praga, 13. – 14. 11. 1998 Rezultati | Domača stran
  • Univerza v Ljubljani 1: Janez Brank, Mitja Šlenc, Miha Peternel, (rezerva Gregor Rebolj) (9. mesto / 44)
  • Univerza v Ljubljani 2: Klemen Žagar, Miha Vuk, Gorazd Breskvar, (rezerva Andraž Bežek) (10. mesto)
1997 ?, 1997 Rezultati
  • Univerza v Ljubljani: ? (22. mesto / 45)