Rezultati 2016

 

Rezultati državnega tekmovanja 19. marca 2016 na FRI in IJS v Ljubljani

Skoči na 1. skupino, 2. skupino, 3. skupino, offline nalogo.


1. skupina

 

Mesto

Priznanje

Ime in priimek

Letnik

Šola

Mentor

Točke

1 Tomaž Martinčič 4 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 94
2 Matej Bevec 3 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 92
3 Aljaž Kolar 2 ŠC Kranj, Strokovna gimnazija Gašper Strniša 90
4 Timi Korda Mlakar 3 SERŠ Maribor Vida Motaln 89
5 Bor Grošelj Simić 1 Gimnazija Vič in ZRI Klemen Bajec 85
6 Luka Jevšenak 2 Gimnazija Velenje Miran Zevnik 84
7   Matic Gačar 4 SERŠ Maribor Vida Motaln 83
7   Gregor Kikelj 2 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 83
7   Uroš Šmajdek 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 83
10   Martin Prelog 2 STŠ Kranj Aleš Hvasti 82
10   Jernej Grlj 2 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Matej Tomc 82
12   Januš Likozar 4 ŠC Kranj Gašper Strniša 79
12   Zen Lednik 4 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 79
14   Domen Antlej 4 ŠC Celje, Gimnazija Lava Karmen Kotnik 78
14   Martin Dagarin 2 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 78
14   Luka Železnik 1 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 78
14   Jernej Leskovšek 3 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 78
18   Nejc Jezeršek 1 Vegova Ljubljana Melita Kompolšek 76
18   Janko Knez 4 ŠC Celje, Gimnazija Lava Karmen Kotnik 76
20   Marko Kužner 3 SERŠ Maribor Branko Potisk 75
21   Simon Klemenčič 3 STŠ Kranj Aleš Hvasti 73
21   Mihael Trajbarič   Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 73
23   Gregor Štefanič 4 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 72
24   Jakob Zmrzlikar 2 Gimnazija Vič Marina Trost 71
25   Jakob Jesenko 2 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Matej Tomc 70
25   Urh Primožič 1 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Matej Tomc 70
27   Rok Strah 2 Vegova Ljubljana Melita Kompolšek 69
27   Gašper Golob 2 Vegova Ljubljana Melita Kompolšek 69
27   Jon Mikoš 1 Gimnazija Vič Andrej Brodnik 69
30   Marcel Mumel 3 SERŠ Maribor Vida Motaln 68
31   Miha Marinko 1 Gimnazija Vič Klemen Bajec 66
32   Kevin Šarlah 2 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 65
33   Marko Hostnik 2 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 66
34   Miha Frangež 1 SERŠ Maribor Branko Potisk 64
35   Jan Uršič   Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 63
35   Aljaž Zakošek 3 Prva gimnazija Celje Matej Zdovc 63
35   Domen Rostohar 3 ŠC Novo mesto Simon Vovko 63
35   Samo Debeljak 1 Gimnazija Vič in ZRI Andrej Brodnik 63
39   David Grabnar 2 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 61
39   Gregor Štefanič 4 SERŠ Maribor Vida Motaln 61
39   Matic Dokl 3 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 61
42   Vid Jerovšek 4 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 60
42   Marko Podlinšek 1 ZRI Jelko Urbančič 60
44   Žan Bizjak 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 58
44   Katja Logar   Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 58
46   Matjaž Ciglič 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 56
46   Matej Pevec 1 Vegova Ljubljana Melita Kompolšek 56
46   Tomaž Jerman 4 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 56
49   Miha Bogataj 4 ŠC Kranj Gašper Strniša 55
50   Matic Conradi 1 Prva gimnazija Celje Matej Zdovc 54
50   Lucian Semprimožnik 1 Prva gimnazija Celje Matej Zdovc 54
52   Nejc Kozjek 3 STŠ Kranj Aleš Hvasti 52
52   David Murko 3 ŠC Ptuj, ERŠ Franc Vrbančič 52
54   Alja Kolenc 4 ŠC Celje, Gimnazija Lava Karmen Kotnik 51
54   Domen Ramšak 2 ERŠ Velenje Miran Zevnik 51
56   Mark Valentin Vovk 3 Gimnazija Poljane Boštjan Žnidaršič 49
57   Miha Pompe 1 Gimnazija Vič Klemen Bajec 48
58   David Lunar 3 STŠ Kranj Aleš Hvasti 46
58   Gregor Brantuša 2 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 46
58   Gašper Jalen 2 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Matej Tomc 46
61   Boris Pirečnik 2 ERŠ Velenje Miran Zevnik 45
61   Gašper Močnik 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 45
63   Aljaž Žel 2 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 44
63   Miha Krajnc 1 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 44
65   Luka Miklavčič 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 42
65   Blaž Košir 1 Gimnazija Vič Klemen Bajec 42
65   Andreja Kernc 3 ŠC Novo mesto, SEŠTG Albert Zorko 42
68   Rok Šerak 2 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 40
69   Žiga Deutchbauer 2 ERŠ Velenje Miran Zevnik 37
70   Lenart Kovač 3 Prva gimnazija Celje Matej Zdovc 36
70   Domen Dolanc 4 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 36
70   Janez Turnšek 4 ŠC Celje, Gimnazija Lava Tomislav Viher 36
73   Andreja Merše   Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 35
74   Zoran Uran 1 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 34
75   Andraž Čeh 2 ŠC Ptuj, ERŠ Franc Vrbančič 33
75   Luka Laharnar 2 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 33
77   Mitja Brezovnik 4 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 32
78   Jan Ivkovič 3 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 31
78   Aljoša Kalacanović 1 Gimnazija Vič Andrej Brodnik 31
80   Jani Kavkler 3 SERŠ Maribor Manja Sovič Potisk 28
81   Matic Hrastelj 2 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 27
81   Matej Zečiri 1 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 27
83   Urban Matko 3 SŠ Domžale Tadej Trinko 26
83   Urška Jagarinec 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 26
83   Jernej Jerebic 1 SPTŠ Murska Sobota Boris Ribaš 26
86   Gregor Rant 3 STŠ Kranj Aleš Hvasti 23
87   Niko Kolar 4 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 22
88   Boštjan Planko 2 ŠC Celje, SŠ za KER Dušan Fugina 21
89   Vid Tilen Ratajec 1 ZRI mentorji ZRI 20
90   David Konc 4 Gimnazija Kranj Zdenka Vrbinc 19
91   Miha Gošte 2 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 18
92   Žak Paradižnik 2 ŠC Celje, SŠ za KER Gorazd Breznik 16
93   Vasja Drnovšček 3 ŠC Nova Gorica Barbara Pušnar 15
93   David Trafela 2 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 15
95   Severin Živic 1 ZRI Jelko Urbančič, Matej Tomc 18
96   Miha Zidar 4 STPŠ Trbovlje Uroš Ocepek 17
97   Žan Rogan 2 SPTŠ Murska Sobota Karel Maček 14
98   Timotej Petrovčič 1 Gimnazija Vič Klemen Bajec 12
98   David Bejek 2 ERŠ Velenje Miran Zevnik 12
100   Erik Toplak 2 SPTŠ Murska Sobota Igor Kutoš 11
100   Julijana Djordjević 3 SŠ Domžale Tadej Trinko 11
102   Tian Breznik 3 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 10
103   Tomaž Klopčič 4 SŠ Domžale Tadej Trinko 7
103   Matej Volkar 1 SŠ Domžale Tadej Trinko 7
103   Miha Pavlič 3 SŠ Domžale Tadej Trinko 7
106   Matic Jeseničnik 2 ERŠ Velenje Miran Zevnik 2

Skoči na začetek.

 

2. skupina

Mesto

Priznanje

Ime in priimek

Letnik

Šola

Mentor

Točke

1   Žiga Vene 4 Gimnazija Krško Andrej Peklar 85
2   Mitja Žalik 3 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 84
3   Matej Marinko 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 83
4   Marko Rus   Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 71
5   David Popović 3 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 70
6   Urban Duh 2 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 68
7   Matic Rašl 3 ŠC Ptuj, ERŠ Franc Vrbančič 66
8   Timotej Knez   Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 65
8   Rok Cej 4 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 65
10   Andraž Juvan 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 64
10   Jure Bevc 4 Gimnazija Krško Andrej Peklar 64
12   Žiga Klemenčič 3 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 59
13   Blaž Zupančič 2 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Matej Tomc 57
14   Matija Lazić 4 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 53
14   David Pintarič 4 SPTŠ Murska Sobota Boris Ribaš 53
16   Oton Pavlič 4 Škofijska klasična gimnazija Ljubljana Helena Starc Grlj 52
17   Tomaž Hribernik 3 Gimnazija Kranj Zdenka Vrbinc 51
18   Leonard Logarič 3 Gimnazija Bežigrad Gregor Anželj 50
19   Žiga Patačko Koderman 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 47
20   Blaž Novak 2 SŠ Ravne na Koroškem Zdravko Pavlekovič 43
21   Jon Kuhar 2 Gimnazija Kranj Zdenka Vrbinc 42
22   Jure Hudoklin 4 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 40
22   Matic Šincek 4 ERŠ Velenje Miran Zevnik 40
24   Vid Drobnič 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 38
25   Blaž Rojc 4 Gimnazija Nova Gorica Jurij Knez 34
26   Peter Bohanec 4 Gimnazija Bežigrad in ZRI Jelko Urbančič in Andrej Šuštaršič 33
27   Jaka Jenko 4 ERŠ Velenje Miran Zevnik 31
28   Vid Klopčič 3 Gimnazija Vič Klemen Bajec 28
28   Primož Fabiani 3 ZRI mentorji ZRI 28
30   Luka Brezavšček 4 ŠC Nova Gorica Boštjan Vouk 22
31   Miloš Kostadinovski 4 ŠC Nova Gorica Boštjan Vouk 21
31   Jaka Basej 2 ZRI mentorji ZRI 21
33   Miha Breznik 2 SŠ Ravne na Koroškem Zdravko Pavlekovič 18
34   Denis Krajnc 3 SŠ Ravne na Koroškem Gorazd Geč 17
35   Rok Mori 4 SŠ Ravne na Koroškem Zdravko Pavlekovič 16
36   Matevž Gros 2 ZRI Jelko Urbančič 13
36   Jure Pavlin 4 SŠ Domžale Tadej Trinko 13
38   David Rozman 2 ZRI Jelko Urbančič 2

 Skoči na začetek.

 

3. skupina

Mesto

Priznanje

Ime in priimek

Letnik

Šola

Mentor

Točke

1   Mihail Denkovski 3 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 277
2   Aleksej Jurca 3 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 250
3   Žiga Željko 3 Gimnazija Bežigrad in ZRI Andrej Šuštaršič in mentorji ZRI 225
4   Tim Poštuvan 2 ZRI mentorji ZRI 176
5 Rok Krumpak 4 ŠC Celje, Gimnazija Lava Karmen Kotnik 165
6 Martin Peterlin 3 Vegova Ljubljana in ZRI Nataša Makarovič in mentorji ZRI 164
7   Bor Brecelj 4 Gimnazija Vič in ZRI Klemen Bajec in mentorji ZRI 160
8   Rok Kos 4 Gimnazija Vič in ZRI Klemen Bajec in mentorji ZRI 132
9   Tadej Gašparovič OŠ Jožeta Krajca Rakek Lidija Anzeljc 120
10   Tadej Šinko 3 SPTŠ Murska Sobota Boris Ribaš 117
11   Aljaž Eržen 4 Vegova Ljubljana in ZRI Marko Kastelic in mentorji ZRI 112
12   Luka Govedič 2 Druga gimnazija Maribor Mirko Pešec 94
13   Benjamin Benčina 4 Gimnazija Bežigrad in ZRI Gregor Anželj in mentorji ZRI 72
14   Tevž Murkovič 4 Vegova Ljubljana Nataša Makarovič 47
15   Miha Mitič 2 Gimnazija Kranj Zdenka Vrbinc 40
16   Mark Marinček 4 Gimnazija Poljane Boštjan Znidaršič 0
16   David Ocepek 4 Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič 0

 Skoči na začetek.

 

Offline naloga - Volilna območja

Mesto

Priznanje

Ime in priimek

Letnik

Šola

Mentor

Točke

1 Rok Kralj   -   2795
2 Matjaž Leonardis   U. v Oxfordu   2423
3 Žan Ninin   ŠC Nova Gorica Tomaž Mavri 2292
4   Amon Stopinšek 1 FRI   1795
5   Žiga Željko 3 Gim. Bežigrad Andrej Šuštaršič 937
6   Dean Cerin 3 FAMNIT Andrej Brodnik 476
7   Simon Gorše   -   51
8   Nejc Kadivnik 1 FRI Tomaž Hočevar 4

Skoči na začetek.