Ekipe 2021

Stanje prijav 05. 05. 2022:

23 ekip, 63 tekmovalcev

Koper

2 ekip, 5 tekmovalcev

1. Fight Club U
Dimitar Pelivanov FAMNIT
Todor Antić FAMNIT
 
2. Useful Links
Jelena Glišić UP Famnit, Mathematics, 3rd year
Milan Milivojčević UP Famnit, Computer Science, 3rd year
Jovan Pavlović UP Famnit, Mathematics, 2nd year

Ljubljana

17 ekip, 49 tekmovalcev

1. algebros
Matija Kocbek Fakulteta za matematiko in fiziko, Matematika, 2. letnik
Luka Horjak Fakulteta za matematiko in fiziko, Matematika, 2. letnik
Lovro Drofenik Fakulteta za strojništvo, 1. letnik
 
2. bimbams
Tjaz Silovsek IŠRM, magisterij 1. letnik
Tim Vucin FRI, računalništvo magisterij, 1. letnik
Marcel Tori FRI, računalništvo, 3.letnik
 
3. Dora the Explorer
Matevž Miščič FMF, 3. letnik
Jon Mikoš FMF, 3. letnik
 
4. DROP TABLE
Filip Štamcar Gimnazija Vič, 3. letnik
Jakob Kralj Gimnazija Vič, 3. letnik
Jošt Smrtnik Gimnazija Vič, 3. letnik
 
5. Ekipa okol šanka
Bor Grošelj Simić FMF, 1. letnik
Matija Likar II. gimnazija Maribor, 4. letnik
Ella Potisek FMF, 1. letnik
 
6. GML generalized markup languag
Gregor Kikelj FMF 3. letnik
Luka Grbec FRI 1. letnik
Mia Grbec FRI 1.letnik
 
7. Hroščevalniki
Iztok Bajcar Univerza v Ljubljani, Fakulteta za računalništvo in informatiko
Zala Pregelj Univerza v Ljubljani, Fakulteta za računalništvo in informatiko
Gašper Spagnolo Univerza v Ljubljani, Fakulteta za računalništvo in informatiko
 
8. iconic trio
Tadej Tomažič FMF
Tomaž Tomažič \
Veronika Tomažič GIM
 
9. Izgubljena pamet
Jure Pustoslemšek FRI IŠRM 3. letnik
Jure Mihelčič FRI IŠRM 3. letnik
Ana Arnež FFA EMŠF Absolvent
 
10. Kretenčkovi
Tina Poštuvan FRI, UNI, 2.letnik dodiplomski
Sara Veber FRI, IŠRM, 3.letnik dodiplomski
 
11. luftkanali
Jakob Schrader FMF, matematika 1. letnik
Patrik Žnidaršič FMF, matematika 1. letnik
Daniel Sami Blažič FMF, matematika 1. letnik
 
12. Ninjalema
Nina Sangawa Hmeljak UL FRI, dodiplomski IŠRM, 2. letnik
Ema Leila Grošelj UL FRI, dodiplomski IŠRM, 2. letnik
Jan Hrastnik UL FMF, dodiplomski finančna matematika, 1. letnik
 
13. NothingToDeclareException
Amadej Šenk UL FRI
Luka Tomažič UL FRI
Martin Dagarin UL FRI
 
14. pikapolonice
Bor Brecelj IŠRM
Zala Erič FRI
Laura Guzelj Blatnik IŠRM
 
15. Predzadnja rešitev
Žiga Željko FMF, IŠRM, 1. letnik magistrski
Marko Hostnik FMF, IŠRM, 1. letnik magistrski
Urban Duh FMF, Fizika, 1. letnik magistrski
 
16. Segment Trio
Job Petrovčič FMF, matematika, 2. letnik
Benjamin Bajd Gimnazija Kranj, 4. letnik
Domen Hočevar FRI, IŠRM, 1. letnik
 
17. zerodays
Vid Drobnič FMF, IŠRM 2. stopnja, 2. letnik
Matej Marinko FMF, IŠRM 2. stopnja, 2. letnik
Žiga Patačko Koderman FRI, UNI, 3. letnik

Maribor

4 ekip, 9 tekmovalcev

1. 20 five
Luka Lonec Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru
Rene Klement Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru
 
2. Coffee Break
Jakob Kordež FERI mag R-IT 1. let.
Martin Domajnko FERI mag R-IT 1. let.
 
3. git pull
Mitko Nikov FERI - RIT UN 2
Alen Granda FERI - RIT UN 3
Aljaž Žel FERI - RIT UN MAG 1
 
4. HK
Domen Hribernik Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, RIT UN, 1. letnik
Žan Kazar Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, RIT UN, 1. letnik