Ekipe 2019

Stanje prijav 17. 04. 2019:

48 ekip, 135 tekmovalcev

Koper

8 ekip, 22 tekmovalcev

1. BHprog
Mirza Krbezlija UP Famnit
Hasan Mahmutagić UP Famnit
Nikola Marin UP Famnit
 
2. BNA
Arsen Matej Golubovikj UP Famnit
Predrag Zvezdakoski UP Famnit
Hristijan Marinkovski UP Famnit
 
3. Galebovi
Filip Ivanovic FAMNIT
Damir Zivojevic FAMNIT
Stefan Lukovic FAMNIT
 
4. mango
Tilen Jesenko Famnit, RIN, absolvent
Goran Tubić Famnit, mag, RIN, 1.
Gašper Moderc Famnit, mag, RIN, 1.
 
5. neVEM
Eva Silađi FAMNIT, Matematika, 1. letnik
Vladimir Bošković FAMNIT, Matematika, 1. letnik
Mirza Redžić FAMNIT, Matematika, 1. letnik
 
6. Real Slavs
Damjan Dimitrov UP FAMNIT, Computer Science EN, 1
Aleksandr Kobrin UP FAMNIT, Computer Science EN, 1
Daniil Baldouski UP FAMNIT, Mathematics EN, 3
 
7. STŠ Koper
Vili Perše STŠ Koper
Jani Bangiev STŠ Koper
Aleš Špeh STŠ Koper
 
8. Vuk samotnjak
Nemanja Torbica UP FAMNIT

Ljubljana

32 ekip, 91 tekmovalcev

1. 1man army
Matevž Rom FRI, IŠRM, 1.
Domen Šlejkovec FRI, racunalnistvo in informatika uni,1.
 
2. Admin
Miha Bastl FRI, IŠRM, 3
Jan Geršak FMF, IŠRM, magister 1
Urban Kocmut FRI, UNI, magister 1
 
3. Algebros
Matija Kocbek I. gimnazija v Celju, 3. letnik
Luka Horjak I. gimnazija v Celju, 3. letnik
Lovro Drofenik I. gimnazija v Celju, 2. letnik
 
4. AnaBertaCilka
Dario Gavranović FU/Upravna informatika UNI 1. Letnik
Tomaž Martinčič FRI/Računalništvo in informatika VS 3. Letnik
Tim Lunar FRI/Računalništvo in informatika VS 1. Letnik
 
5. AngryNerds
Sebastian Mežnar FRI, IŠRM, 3.
Maja Gornik FRI, IŠRM, 3.
Anže Alič FRI, IŠRM, 3.
 
6. Boku yes Pico
Rok Strah FMF, Matematika 1. letnik
Gašper Golob FMF, Matematika 1. letnik
Jakob Zmrzlikar FMF, Matematika 1. letnik
 
7. BorJeNaš
Rok Kos IŠRM
Benjamin Benčina FMF
 
8. Cimpričevi angelčki
Gregor Brantuša FRI/FMF, IŠRM 1
Marko Hostnik FRI/FMF, IŠRM 1
Tim Štuhec FRI/FMF, IŠRM 1
 
9. CodingChimpanzees
Žan Magerl Fakulteta za računalništvo in informatiko, FRI UNI, 2.letnik
Domen Grzin Fakulteta za računalništvo in informatiko, FRI UNI, 2.letnik
Urban Cör Fakulteta za računalništvo in informatiko in Fakulteta za matematiko in fiziko, IŠRM, 2. letnik
 
10. Ctrl Alt Defeat
Bor Grošelj Simić Gimnazija Vič, 4. letnik
Benjamin Bajd Gimnazija Kranj, 1. letnik
Tevž Lotrič Gimnazija Kranj, 3. letnik
 
11. DMT
Miha Rajter FRI, IŠRM, 2. letnik dodiplomski
Domen Vreš FRI, IŠRM, 2. letnik dodiplomski
Timen Stepišnik Perdih FRI, UNI, 2. letnik dodiplomski
 
12. Final Solution
Žiga Željko FRI, IŠRM, 2. letnik dodiplomski
Žan Knafelc FDV
Tim Poštuvan FRI, IŠRM, 1. letnik dodiplomski
 
13. Gosenice
Maruša Lekše FMF, matematika, 3. letnik
Anja Pirnat FMF, fizika, absolventsko leto
Iris Ulčakar FMF, fizika, absolvensko leto
 
14. jam
Aljaž Eržen FRI IŠRM
Marko Rus FRI IŠRM
Žiga Vene FRI IŠRM
 
15. KjejeNoviCTK
Andrej Kolar - Požun FMF, Fizika 2. st. 2. letnik
Jan Jezeršek FMF, Fizika, 2. st. 1. letnik
Miha Rot FMF, Fizika, 2. st. 1. letnik
 
16. kosmati mucki
Žan Hafner Petrovski FMF
Tine Makovecki FMF
Tinka Pirc FMF
 
17. Krompirji
Ella Potisek Gimnazija Vič, 2. letnik
Urša Mati Djuraki Gimnazija Bežigrad, 2. letnik
Katja Schrader OŠ Majde Vrhovnik, 9. razred
 
18. luftkanali
Jakob Schrader Gimnazija Vič, 2. letnik
Daniel Blažič Gimnazija Vič, 2. letnik
Patrik Žnidaršič Gimnazija Vič, 2. letnik
 
19. MOH in O oklepajfenikszaklepaj
Jan Rozman Fakulteta za matematiko in fiziko, 3. stopnja, Fizika, 1. letnik
Ines Meršak Fakulteta za matematiko in fiziko, 2. stopnja, Matematika, 2. letnik
Matic Oskar Hajšen Fakulteta za matematiko in fiziko, 2. stopnja, Matematika, 2. letnik
 
20. Noteblock gang
Veno Lan Banovšek UL FRI, Računalništvo in Informatika UNI, 1. letnik
Luka Dragar UL FRI, Računalništvo in matematika UNI, 1. letnik
Aljaž Škof UL FMF, Matematika UNI, 1. letnik
 
21. Ocetje interneta
Tomaz Tomazic nisem student
Tadej Tomazic vegova gimnazija
Blaz Blokar FRI
 
22. Penzionerji
Samo Metlicar /
Domen Vidovič /
Uroš Vaupotič /
 
23. poKosimo
Bor Brecelj FRI, IŠRM, 3. letnik
Zala Erič FRI, UNI, 3. letnik
Miha Benčina FRI, UNI, 3. letnik
 
24. proof is trivial
Tadej Petrič FMF, matematika, 1. letnik
Nejc Zajc FMF, matematika, 1. letnik
Žan Bajuk FMF, matematika, 1. letnik
 
25. ScoreOutOfBoundsException
Urban Duh FMF, Fizika, 1. letnik
Gregor Kikelj FMF, Matematika, 1. letnik
Andraž Maier FMF, Matematika, 1. letnik
 
26. tab
Sandi Režonja FRI
 
27. telebajski
Jaka Basej FMF, matematika,1 letnik
Đorđe Jovanović FMF, išrm, 1 letnik
Sara Veber FMF, išrm, 1 letnik
 
28. the org
Ljupche Milosheski FRI, UNI, 3. letnik
Boshko Koloski FRI, UNI, 2. letnik
Ilija Tavchioski FRI, UNI, 1. letnik
 
29. Trivialca
Jaka Vrhovec FRI/FMF, IŠRM, 1. letnik
Janez Justin FRI/FMF, IŠRM, 1. letnik
 
30. Trivialna grupa
Martin Jurkovic FRI
Frenk Dragar FRI
Rene Ratej FRI
 
31. Vlakec Tomaž in ekipa Raketa
Žiga Šmelcer Fakulteta za elektrotehniko, Elektronika, 1. magister
Žiga Gradišar Fakulteta za matematiko in fiziko, Fizika, 1. magister
Lojze Žust Fakulteta za računalništvo in informatiko, Računalništvo in informatika, 1. magister
 
32. zerodays
Vid Drobnič Fakulteta za matematiko in fiziko
Matej Marinko Fakulteta za matematiko in fiziko
Žiga Patačko Koderman Fakulteta za matematiko in fiziko

Maribor

8 ekip, 22 tekmovalcev

1. 4C
Davor Ornik Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, 2. letnik RIT-UN
Urban Knupleš Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, 2. letnik RIT-UN
Janko Gruden Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, 2. letnik RIT-UN
 
2. ASMx64
Mitja Žalik Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, RIT-UN, 2. letnik
Vid Keršič Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, RIT-UN, 2. letnik
Niko Uremović Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, RIT-UN, 2. letnik
 
3. attempterji
Aljaz Žel FERI, R-IT, 1.
Urban Prah FERI, R-IT, 1.
Samo Miklavc FERI, R-IT, 1.
 
4. ayy banananjam
Robi Novak FERI, računalništvo in informacijske tehnologije, 1. mag
Peter Bernad FNM, Izobraževalna fizika in izobraževalno računalništvo, 1. mag
Mihael Baketarić FERI, računalništvo in informacijske tehnologije, 1. mag
 
5. JMK
Klemen Napast FERI, Računalništvo in informacijske tehnologije (VS), 1.
Jan Alojz Gačnik FERI, Računalništvo in informacijske tehnologije (VS), 1.
Matic Lakota FERI, Računalništvo in informacijske tehnologije (VS), 1.
 
6. Lesena Noga
Jani Kaukler FERI, RIT 2. Letnik
Marko Kužner FERI, RIT 2. Letnik
Luka Kobale FERI, RIT 2. Letnik
 
7. VMK
Anna Sidorova Univerza v Mariboru RIT UN 1 letnik
 
8. ŽganceJem
Martin Domajnko Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko / 1.letnik RIT UN
Tilen Koren Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko / 1.letnik RIT UN
Jakob Kordež Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko / 1.letnik RIT UN