Rezultati

Skupne točke | Finale | 3. kolo | 2. kolo | 1. kolo

Skupne točke

# Ekipa Točke Čas
1 Final Solution (Ljubljana) 23 1 day, 14:12:59
2 jam (Ljubljana) 19 1 day, 0:19:16
3 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 17 21:04:20
4 zerodays (Ljubljana) 17 1 day, 3:04:26
5 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 17 1 day, 5:47:26
6 BSoD (Maribor) 16 23:45:55
7 Dora the Explorer (Ljubljana) 16 1 day, 4:02:56
8 COVID19 (Koper) 16 1 day, 12:45:35
9 luftkanali (Ljubljana) 14 16:56:18
10 B (Maribor) 13 18:05:26
11 Žgance Jem (Maribor) 13 19:49:29
12 proof is trivial (Ljubljana) 11 16:13:33
13 the org (Ljubljana) 11 18:21:24
14 Algebros (Ljubljana) 7 15:19:48
15 theBills 2020 (Ljubljana) 6 6:28:28
16 Java Master Race (Ljubljana) 6 6:56:34
17 poKosimo (Ljubljana) 6 9:09:32
18 Hungry Seals (Ljubljana) 6 11:18:45
19 MOH in Polizračunljivi princ (Ljubljana) 6 15:07:38
20 ocetje interneta (Ljubljana) 6 16:32:21
21 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 5 5:23:09
22 KProg (Koper) 5 6:56:21
23 KjeJeNoviCTK (Ljubljana) 5 8:00:54
24 viruski (Ljubljana) 5 9:11:03
25 Ko To Tamo Kodira (Maribor) 5 9:50:46
26 Bimbams (Ljubljana) 5 11:22:09
27 undefined (Ljubljana) 5 11:31:57
28 mesni burek z ajvarjem (Ljubljana) 5 22:21:33
29 couch potato (Ljubljana) 5 23:52:56
30 DROP TABLE rezultati (Ljubljana) 4 5:20:23
31 codingchimpanzees2019 (Ljubljana) 4 5:49:54
32 DUM Eternal (Maribor) 4 5:52:57
33 SegmentationSuccess (Ljubljana) 4 9:08:14
34 Gosenice (Ljubljana) 4 9:53:42
35 Smoothie (Ljubljana) 4 12:02:26
36 Smart212 (Maribor) 3 4:35:21
37 totištajerci (Maribor) 3 4:36:54
38 Zlato kladivo (Ljubljana) 3 5:52:18
39 VEkipa (Ljubljana) 2 5:46:05
40 hlod (Maribor) 1 0:45:24
41 Preliv sklada (Ljubljana) 0 0:00:00

Na vrh

Finale

Rezultati finalnega kola na putki

# Ekipa Album Fižol Kača Najbermudskejši △ Odvod Podvojitve Sedežni red Teroristične celice Utaja davkov Točke Čas
1 Final Solution (Ljubljana) 6 16:09:31
2 jam (Ljubljana) 6 16:37:50
3 zerodays (Ljubljana) 5 12:13:35
4 Dora the Explorer (Ljubljana) 4 10:04:40
5 BSoD (Maribor) 4 10:37:14
6 COVID19 (Koper) 4 16:22:12
7 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 4 16:28:21
8 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 3 3:42:27
9 luftkanali (Ljubljana) 3 4:51:25
10 B (Maribor) 3 6:28:34
11 Žgance Jem (Maribor) 3 6:33:35
12 the org (Ljubljana) 2 3:04:21
13 proof is trivial (Ljubljana) 2 3:28:23
14 KProg (Koper) 1 2:14:17

Na vrh

3. kolo

Rezultati 3. kola na putki

# Ekipa Absolutna resnica Čini Mikado Scenografija Trav'ca Ulam Točke Čas
1 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 6 10:19:35
2 Final Solution (Ljubljana) 5 9:40:55
3 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 4 6:02:29
4 B (Maribor) 4 6:28:31
5 luftkanali (Ljubljana) 4 7:37:43
6 Dora the Explorer (Ljubljana) 4 7:58:01
7 COVID19 (Koper) 4 9:12:04
8 theBills 2020 (Ljubljana) 3 3:12:57
9 BSoD (Maribor) 3 3:49:05
10 Algebros (Ljubljana) 3 6:35:02
11 MOH in Polizračunljivi princ (Ljubljana) 3 7:28:59
12 ocetje interneta (Ljubljana) 3 7:39:18
13 the org (Ljubljana) 3 8:59:22
14 proof is trivial (Ljubljana) 2 2:02:52
15 zerodays (Ljubljana) 2 2:03:23
16 Žgance Jem (Maribor) 2 2:05:47
17 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 2 2:15:48
18 Hungry Seals (Ljubljana) 2 2:18:28
19 DROP TABLE rezultati (Ljubljana) 2 3:49:05
20 couch potato (Ljubljana) 2 5:51:22
21 Bimbams (Ljubljana) 2 6:15:32
22 Ko To Tamo Kodira (Maribor) 2 6:43:59
23 undefined (Ljubljana) 1 0:23:59
24 SegmentationSuccess (Ljubljana) 1 1:00:22
25 totištajerci (Maribor) 1 1:11:40
26 KProg (Koper) 1 1:34:32
27 Zlato kladivo (Ljubljana) 1 1:35:33
28 Gosenice (Ljubljana) 1 2:08:36
29 KjeJeNoviCTK (Ljubljana) 1 3:04:43
30 DUM Eternal (Maribor) 1 3:52:35

Na vrh

2. kolo

Rezultati 2. kola na putki

# Ekipa 256 odtenkov sive Hrošč Jenga LCM seznami Protesti Sortirna postaja Točke Čas
1 Final Solution (Ljubljana) 6 12:22:32
2 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 5 7:02:16
3 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 5 7:16:35
4 luftkanali (Ljubljana) 4 4:27:08
5 the org (Ljubljana) 4 6:17:40
6 proof is trivial (Ljubljana) 4 7:02:33
7 BSoD (Maribor) 4 7:12:27
8 viruski (Ljubljana) 4 8:03:37
9 Algebros (Ljubljana) 4 8:44:45
10 zerodays (Ljubljana) 4 8:55:06
11 COVID19 (Koper) 4 11:11:18
12 Hungry Seals (Ljubljana) 3 1:42:32
13 Dora the Explorer (Ljubljana) 3 1:57:58
14 Java Master Race (Ljubljana) 3 2:20:07
15 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 3 3:07:20
16 theBills 2020 (Ljubljana) 3 3:15:31
17 jam (Ljubljana) 3 3:25:20
18 Žgance Jem (Maribor) 3 3:39:42
19 poKosimo (Ljubljana) 3 3:59:15
20 KjeJeNoviCTK (Ljubljana) 3 4:31:31
21 DUM Eternal (Maribor) 3 4:58:43
22 B (Maribor) 3 5:08:20
23 codingchimpanzees2019 (Ljubljana) 3 5:31:54
24 Ko To Tamo Kodira (Maribor) 3 5:46:43
25 undefined (Ljubljana) 3 7:15:53
26 Smoothie (Ljubljana) 3 7:26:51
27 mesni burek z ajvarjem (Ljubljana) 3 11:19:40
28 couch potato (Ljubljana) 3 18:01:34
29 MOH in Polizračunljivi princ (Ljubljana) 2 1:20:38
30 DROP TABLE rezultati (Ljubljana) 2 1:31:18
31 SegmentationSuccess (Ljubljana) 2 2:54:34
32 ocetje interneta (Ljubljana) 2 2:55:01
33 totištajerci (Maribor) 2 3:25:14
34 Gosenice (Ljubljana) 2 3:31:06
35 Smart212 (Maribor) 2 3:36:50
36 Zlato kladivo (Ljubljana) 2 4:16:44
37 Bimbams (Ljubljana) 2 11:19:27
38 VEkipa (Ljubljana) 1 2:03:50

Na vrh

1. kolo

Rezultati 1. kola na putki

# Ekipa Koledar Pet v vrsto Plovba Ponaredki Tikparske napake Trgovec s kriptovalutami Točke Čas
1 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 5 13:29:58
2 jam (Ljubljana) 4 4:16:06
3 Final Solution (Ljubljana) 4 4:34:34
4 BSoD (Maribor) 4 5:56:12
5 Žgance Jem (Maribor) 4 9:36:12
6 Dora the Explorer (Ljubljana) 4 10:00:14
7 luftkanali (Ljubljana) 3 2:36:24
8 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 3 4:16:42
9 Java Master Race (Ljubljana) 3 4:36:26
10 Bimbams (Ljubljana) 3 5:06:36
11 poKosimo (Ljubljana) 3 5:10:17
12 proof is trivial (Ljubljana) 3 5:42:35
13 theBills 2020 (Ljubljana) 3 5:49:01
14 zerodays (Ljubljana) 3 5:55:44
15 MOH in Polizračunljivi princ (Ljubljana) 3 7:38:38
16 B (Maribor) 3 8:18:18
17 ocetje interneta (Ljubljana) 3 8:53:03
18 Hungry Seals (Ljubljana) 3 9:36:13
19 Algebros (Ljubljana) 3 12:02:43
20 the org (Ljubljana) 2 1:38:19
21 COVID19 (Koper) 2 1:56:13
22 KProg (Koper) 2 3:07:31
23 KjeJeNoviCTK (Ljubljana) 2 3:29:22
24 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 2 3:48:19
25 Ko To Tamo Kodira (Maribor) 2 4:04:03
26 undefined (Ljubljana) 2 4:16:04
27 DROP TABLE rezultati (Ljubljana) 2 5:16:25
28 SegmentationSuccess (Ljubljana) 2 6:13:39
29 Gosenice (Ljubljana) 2 6:22:36
30 mesni burek z ajvarjem (Ljubljana) 2 11:01:52
31 codingchimpanzees2019 (Ljubljana) 1 0:18:00
32 couch potato (Ljubljana) 1 0:40:14
33 hlod (Maribor) 1 0:45:24
34 DUM Eternal (Maribor) 1 0:54:13
35 Smart212 (Maribor) 1 0:58:31
36 viruski (Ljubljana) 1 1:07:26
37 totištajerci (Maribor) 1 1:33:14
38 Zlato kladivo (Ljubljana) 1 2:13:19
39 VEkipa (Ljubljana) 1 3:42:14
40 Smoothie (Ljubljana) 1 4:35:35
41 Preliv sklada (Ljubljana) 0 0:00:00

Na vrh