Rezultati

Skupne točke | Finale | 3. kolo | 2. kolo | 1. kolo

Skupne točke

# Ekipa Točke Čas
1 Final Solution (Ljubljana) 24 1 day, 2:28:31
2 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 23 1 day, 0:46:38
3 luftkanali (Ljubljana) 21 1 day, 3:04:09
4 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 20 21:20:30
5 the org (Ljubljana) 19 1 day, 0:20:12
6 jam (Ljubljana) 18 20:33:59
7 ASMx64 (Maribor) 18 1 day, 3:45:09
8 DMT (Ljubljana) 17 1 day, 3:49:16
9 zerodays (Ljubljana) 16 21:07:52
10 Algebros (Ljubljana) 16 1 day, 1:53:51
11 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 15 17:30:16
12 poKosimo (Ljubljana) 14 14:48:41
13 ŽganceJem (Maribor) 13 17:54:01
14 kosmati mucki (Ljubljana) 13 17:58:04
15 tab (Ljubljana) 13 20:45:18
16 MOH in O oklepajfenikszaklepaj (Ljubljana) 12 10:15:51
17 KjejeNoviCTK (Ljubljana) 12 14:26:57
18 Boku yes Pico (Ljubljana) 12 15:35:14
19 proof is trivial (Ljubljana) 12 17:54:17
20 AngryNerds (Ljubljana) 11 14:58:41
21 attempterji (Maribor) 11 22:01:07
22 CodingChimpanzees (Ljubljana) 10 9:45:36
23 Ocetje interneta (Ljubljana) 10 14:40:23
24 neVEM (Koper) 10 15:34:29
25 mango (Koper) 9 10:24:05
26 VMK (Maribor) 8 9:19:21
27 Gosenice (Ljubljana) 8 12:02:33
28 STŠ Koper (Koper) 7 14:22:42
29 ayy banananjam (Maribor) 5 7:33:12
30 Cimpričevi angelčki (Ljubljana) 5 12:35:46
31 AnaBertaCilka (Ljubljana) 4 9:36:29
32 4C (Maribor) 3 2:31:37
33 BHprog (Koper) 3 3:31:30
34 BNA (Koper) 3 3:42:21
35 Trivialca (Ljubljana) 3 6:08:20
36 Real Slavs (Koper) 2 2:12:20
37 Krompirji (Ljubljana) 2 2:40:47
38 Lesena Noga (Maribor) 2 4:10:27
39 BorJeNaš (Ljubljana) 2 4:35:13
40 Trivialna grupa (Ljubljana) 2 4:48:07
41 telebajski (Ljubljana) 2 4:54:06
42 1man army (Ljubljana) 0 0:00:00
42 Noteblock gang (Ljubljana) 0 0:00:00

Na vrh

Finale

Rezultati finalnega kola na putki

# Ekipa Češka Deutsch für Anfänger Kazenske minute Moderni nogomet Neurejen seznam Orientacija Pajčevina Varianca Velodrom Točke Čas
1 Final Solution (Ljubljana) 7 12:18:15
2 luftkanali (Ljubljana) 7 15:31:20
3 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 6 6:38:23
4 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 6 7:15:24
5 the org (Ljubljana) 6 14:31:58
6 ASMx64 (Maribor) 5 8:49:24
7 jam (Ljubljana) 5 10:26:14
8 DMT (Ljubljana) 5 10:31:35
9 Algebros (Ljubljana) 5 13:21:34
10 zerodays (Ljubljana) 4 7:10:47
11 poKosimo (Ljubljana) 4 7:16:26
12 kosmati mucki (Ljubljana) 4 7:51:24
13 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 4 8:12:45
14 KjejeNoviCTK (Ljubljana) 3 4:06:58
15 MOH in O oklepajfenikszaklepaj (Ljubljana) 3 4:21:18
16 CodingChimpanzees (Ljubljana) 3 4:38:13
17 Boku yes Pico (Ljubljana) 3 4:41:31
18 proof is trivial (Ljubljana) 3 6:38:50
19 attempterji (Maribor) 3 7:01:33
20 ŽganceJem (Maribor) 3 7:08:07
21 neVEM (Koper) 3 7:19:11
22 AngryNerds (Ljubljana) 3 8:36:21
23 tab (Ljubljana) 3 10:45:09
24 VMK (Maribor) 2 2:31:13
25 Ocetje interneta (Ljubljana) 2 2:36:04
26 mango (Koper) 2 3:18:10
27 Gosenice (Ljubljana) 2 5:39:17
28 STŠ Koper (Koper) 1 0:15:41

Na vrh

3. kolo

Rezultati 3. kola na putki

# Ekipa Bashevski triki Jez Papajščina Pobeg iz projektivnega prostora Pot v f(x) Ptiči Točke Čas
1 zerodays (Ljubljana) 4 7:00:02
2 Final Solution (Ljubljana) 4 7:25:07
3 ASMx64 (Maribor) 4 11:55:31
4 jam (Ljubljana) 3 4:37:38
5 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 3 4:41:04
6 poKosimo (Ljubljana) 3 5:51:41
7 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 3 6:27:16
8 proof is trivial (Ljubljana) 3 7:11:44
9 luftkanali (Ljubljana) 3 8:49:40
10 DMT (Ljubljana) 2 1:34:13
11 AngryNerds (Ljubljana) 2 3:02:52
12 ayy banananjam (Maribor) 2 3:14:25
13 Ocetje interneta (Ljubljana) 2 3:24:11
14 the org (Ljubljana) 2 3:50:36
15 Boku yes Pico (Ljubljana) 2 4:01:00
16 kosmati mucki (Ljubljana) 2 4:30:18
17 neVEM (Koper) 2 5:59:45
18 Algebros (Ljubljana) 2 6:15:44
19 MOH in O oklepajfenikszaklepaj (Ljubljana) 2 7:07:13
20 ŽganceJem (Maribor) 1 0:01:57
21 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 1 0:08:06
22 KjejeNoviCTK (Ljubljana) 1 0:08:55
23 CodingChimpanzees (Ljubljana) 1 0:09:44
24 mango (Koper) 1 0:11:59
25 4C (Maribor) 1 0:15:22
26 Trivialca (Ljubljana) 1 0:19:37
27 BHprog (Koper) 1 0:27:08
28 STŠ Koper (Koper) 1 0:27:14
29 VMK (Maribor) 1 0:47:16
30 Cimpričevi angelčki (Ljubljana) 1 0:48:59
31 Real Slavs (Koper) 1 0:50:20
32 Gosenice (Ljubljana) 1 0:52:07
33 attempterji (Maribor) 1 1:00:35
34 Trivialna grupa (Ljubljana) 1 1:26:22
35 Krompirji (Ljubljana) 1 1:57:01
36 BNA (Koper) 1 2:45:21

Na vrh

2. kolo

Rezultati 2. kola na putki

# Ekipa Biodiverziteta Kvadrati Malica Moderna umetnost Revolver Tlakovanje Točke Čas
1 Final Solution (Ljubljana) 6 6:45:07
2 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 6 10:11:01
3 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 5 9:24:01
4 luftkanali (Ljubljana) 4 4:39:46
5 jam (Ljubljana) 4 5:13:25
6 zerodays (Ljubljana) 4 6:57:03
7 ASMx64 (Maribor) 3 1:31:51
8 poKosimo (Ljubljana) 3 1:40:32
9 tab (Ljubljana) 3 2:15:59
10 the org (Ljubljana) 3 2:29:40
11 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 3 3:08:32
12 ŽganceJem (Maribor) 3 3:13:57
13 MOH in O oklepajfenikszaklepaj (Ljubljana) 3 3:15:16
14 AngryNerds (Ljubljana) 3 3:19:26
15 Algebros (Ljubljana) 3 3:22:15
16 proof is trivial (Ljubljana) 3 4:03:43
17 ayy banananjam (Maribor) 3 4:18:46
18 Ocetje interneta (Ljubljana) 3 4:37:06
19 mango (Koper) 3 4:53:27
20 Gosenice (Ljubljana) 3 5:31:08
21 kosmati mucki (Ljubljana) 3 5:36:21
22 VMK (Maribor) 3 6:00:50
23 KjejeNoviCTK (Ljubljana) 3 6:14:36
24 Cimpričevi angelčki (Ljubljana) 3 6:47:08
25 DMT (Ljubljana) 3 8:18:23
26 STŠ Koper (Koper) 3 9:37:27
27 attempterji (Maribor) 3 9:42:55
28 BNA (Koper) 2 1:58:23
29 neVEM (Koper) 2 2:15:32
30 BHprog (Koper) 2 3:04:22
31 Boku yes Pico (Ljubljana) 2 3:25:35
32 CodingChimpanzees (Ljubljana) 2 3:54:08
33 Lesena Noga (Maribor) 2 4:10:27
34 BorJeNaš (Ljubljana) 2 4:35:13
35 Trivialca (Ljubljana) 2 5:48:42
36 Krompirji (Ljubljana) 1 0:43:45
37 4C (Maribor) 1 0:44:55
38 Real Slavs (Koper) 1 1:21:59
39 AnaBertaCilka (Ljubljana) 1 1:30:02
40 telebajski (Ljubljana) 1 1:39:12
41 Noteblock gang (Ljubljana) 0 0:00:00

Na vrh

1. kolo

Rezultati 1. kola na putki

# Ekipa Barvanje drevesa Gozdovi Hosoyev indeks Kuponi za pice Ocenjevanje univerz Premikanje pohištva Točke Čas
1 ScoreOutOfBoundsException (Ljubljana) 5 7:57:13
2 jam (Ljubljana) 4 4:54:20
3 Vlakec Tomaž in ekipa Raketa (Ljubljana) 4 6:08:58
4 ASMx64 (Maribor) 4 7:00:13
5 the org (Ljubljana) 4 7:18:33
6 Boku yes Pico (Ljubljana) 4 7:28:07
7 ŽganceJem (Maribor) 4 7:31:57
8 tab (Ljubljana) 4 7:44:09
9 Final Solution (Ljubljana) 4 7:52:03
10 DMT (Ljubljana) 4 8:59:17
11 zerodays (Ljubljana) 3 1:50:18
12 MOH in O oklepajfenikszaklepaj (Ljubljana) 3 2:39:15
13 KjejeNoviCTK (Ljubljana) 3 4:05:22
14 Ctrl Alt Defeat (Ljubljana) 3 4:43:44
15 poKosimo (Ljubljana) 3 6:11:37
16 luftkanali (Ljubljana) 3 6:53:02
17 Ocetje interneta (Ljubljana) 3 7:27:12
18 proof is trivial (Ljubljana) 3 7:41:14
19 AnaBertaCilka (Ljubljana) 3 8:06:27
20 Algebros (Ljubljana) 3 9:10:01
21 CodingChimpanzees (Ljubljana) 2 1:13:14
22 mango (Koper) 2 2:12:26
23 4C (Maribor) 2 2:16:15
24 STŠ Koper (Koper) 2 4:29:33
25 attempterji (Maribor) 2 5:16:38
26 Cimpričevi angelčki (Ljubljana) 2 5:48:37
27 neVEM (Koper) 2 7:31:18
28 AngryNerds (Ljubljana) 2 7:43:55
29 kosmati mucki (Ljubljana) 1 0:34:58
30 ayy banananjam (Maribor) 1 0:38:16
31 BNA (Koper) 1 1:43:58
32 BHprog (Koper) 1 1:59:54
33 Real Slavs (Koper) 1 2:37:06
34 telebajski (Ljubljana) 1 3:14:54
35 Trivialna grupa (Ljubljana) 1 3:21:45
36 VMK (Maribor) 1 3:53:41
37 Gosenice (Ljubljana) 1 3:55:49
38 Krompirji (Ljubljana) 0 0:00:00
38 1man army (Ljubljana) 0 0:00:00
38 Trivialca (Ljubljana) 0 0:00:00

Na vrh